Přejít na výpis diskuzí

Emil Zajac

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emil nej nej moc jsem mu to přála ve vyvolených aby, vyhrál škoda.:-) O:-)
    Moc pozdravuju R.
  • Emile, seš trapnej obtloustlej strejda, jdi domů za maminou
  • A kam s ním do tý školy chodíš?
  • Chodim s jeho synem do školy a je to největší borec *1* !!!
  • karolushka

    Re: Je nemocnej!!!

    Hm super ale každej ví,že malý kluci jsou hloupý je mi 11 a ve třídě tky nemám zrovna úžasný kluky *15* ....Ježiš tak toho chudáka nech!Oka tak se na všechny vyvolený zapomnělo to je jasný ale abys takhle přímo na netu pomlouvala jeho syna..tss jak může být někdo tak ubohej?
  • hrozinka-roxynka-adinka

    Je nemocnej!!!

    Chodim s jeho synem do školy je to pěknej trapák a úplně nemocnej(debilitou) i když má dobrý známy ale to j proto že jeho rodiče sou pěkný trápiči víte.Jo a bydlej všichni 3 v malí garsonce v kobylisých ted---přestěhovali se víte no a kdyby ste se chtěli na něco zeptat tak napište na mail -andyka2@seznam.cz
    (jestli to davide vidíš tak je to otplata za všechno,emile máš nevychovanýho syna)
  • hrozinka-roxynka-adinka

    Je nemocnej!!!

    Chodim s jeho synem do školy je to pěknej trapák a úplně nemocnej(debilitou) i když má dobrý známy ale to j proto že jeho rodiče sou pěkný trápiči víte.Jo a bydlej všichni 3 v malí garsonce v kobylisých ted---přestěhovali se víte no a kdyby ste se chtěli na něco zeptat tak napište na mail -andyka2@seznam.cz
    (jestli to davide vidíš tak je to otplata za všechno,emile máš nevychovanýho syna)
  • Hlkedám kontakt na Emila Zajace

    Nevíte někdo jaký má Emil e-mail? Rád bych mu napsal o možnosti dlouhodobé spolupráce v realitní činnosti a výstavby nových rodinných domů. Podle mne má Emil velmi vyvinutý koordinační a organizační smysl, umí pracovat s lidmi v týmu a pokud se jednou rozhodne něčeho dosáhnout, tak udělá i víc než maximum. Jedninnou drobnou chybičku udělal v tom, že čekal, až ostatní přijdou s něčím za ním. Cesta k úspěchu je opačná. Obklopit se dalšími lidmi a přijít za ostatními "s něčím"... A výstavba rodinných domů, reality, pozemky a finance jsou obory, které fungovaly, fungují a fungovat budou...
  • Všecka sláva polní tráva

    Emile! To jste se cítil tak slavný a žádoucí,že jste opustil Ostravu a stěhoval se do Prahy? Pražáci Vás nikdy mezi sebe nevezmou, to byste musel být opravdu hvězda. Jenže to Vy nejste... a s takovým životem jaký vedete,asi ani nikdy nebudete. Lidé rychle zapomínají a fandí jenom úspěšným!! *9* *9*
  • Emil

    Emil je Debil a negr. *15*
  • emile moc jsem ti fandila drží palce aby jsi uspel aby se ti podařilo lépe uživit svoji rodinu
  • emil

    To je Fičaak
  • VYVOLENI

    EMILE FANDILA JSEM TI JSI SUPERRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • To je ale fičák, co?

    Srandista... no coment - fandila jsem mu!
  • megafičák

    Emčo fandila jsem ti nejvíc pozdravuj Radka a Davídka
  • souhlasim bez neho to je o nicem uz n to skoro nekoukame .jen na dueli atd. uz fandim je luisovi a vldkovi
  • Emilek

    Připojuji se ke chvále na Emila je to bezva kluk!!! Už to tam bez něj není ono a možná by to bylo na Slovensku s ním lepší, nějak to tam nejede a není už legrace, a o tom to má být.Za něj jedině Vladko, ale už to bez něj nezvládá, je to také jen člověk. Děkuji Eva (59!) To jsem asi nejstarší fanynka co??? Tak Emilku třeba jako druhá máma už mám jedno děcko adoptované klidně Vás přiberu už by s Vámi nebylo tolik práce!!! Pa pa
  • Seš fakt super!!!!! Škoda že si tam nevydržěl dýl.... to by si jim pak ukázal fičák!!!! Jinak pozdravuj synečka... a manželku!!!! Pa Marky!!!!
  • Smutek

    Ahoj Emile, strašně jsem ti fandila, a to úplně nejvíc. Dodnes mi ve vile chybíš. Máš krásnou ženu a syna, tak buď na ně hodný. Fandím Vám.
  • TO JE FIČÁK

    to je fičák co?Kdybys neprohrál v duelu tak bys ted byl na Slovensku.To je škoda,ted tam není taková sranda jak tam bývala!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit