Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cilla

    životopis

    Náhodou je dobrý, mnoho jsem v něm poznala - podle knížek o Elovi. Ještě bych tam možná něco přidala, ale to už je fuk. Řekla bych - konečně kvalitní.
  • cilla

    Re: Elvis Presley

    zajímavé *14*
  • On

    ON BYL OPRAVDU DOST DOBRY...SICEMEL KRATKY ZIVOT AE JINAK V POHO
  • sarah139

    Re: Re: mapů

    Ja proti elvisovi nic nemam taky se mi libi jeho pisnicky..ae kolik tedaprodal nosicu te jeho nejprodavanejsi desky?? ja mam totiz dojem ze jackson opravdu prodal vice nosicu desky Thriller..a i kdyby ne tak ta elvisovo deska se muze prodavat dyl nez ta jacksonovo takze by to taky nebylo tak jednoznacny..ae tohle neni nic proti elvisovi..at je mu zeme lehka..preju hezky den.. *3*
  • fantomas10

    Re: vysvětlení

    Jde o to, že když přece nemám spisovatelský talent, tak nepíšu ne, a když, netroufnu si na tak velké sousto. :-) Proto svých silných slov moc nelituju, protože to opravdu byla ostuda, to, co tu bylo předtím. Jinak díky za přání, tobě taky samozřejmě.
  • soliter

    vysvětlení

    Silná slova nebyla myšlená na životopis Ela,ten je super.Jen před tím ses nepřiměřeně oháněl slovy,že předešlý životopis je k ,zblití'.Ne vše jde vždy hned..To víš každý nemá spisovatelský talent a pak to vypadá jak lístek vytržený ze sešitu dějepisu.Já mám moc ráda Carpenters,měli také hrozný životopis tak jsem jim ho předělala.Také trvalo než mi ho schválili,asi si musí nejdříve ověřit jestli je to vůbec pravdivé,aby nezveřejnovali nějaké bludy.Tak se měj a hodně štěstí. *5*
  • fantomas10

    Re: omluva

    Mužeš konkretizovat? Co přesně máš na mysli pod pojmem "silná slova"?
  • soliter

    omluva

    FANTOMASI,KLOBOUK DOLŮ!!!TVŮJ ŽIVOTOPIS ELOVI JE ÚŽASNÝ,ZASLOUŽIL SI DLOUHO NĚJAKÝ POŘÁDNÝ.JENOM PŘÍŠTĚ NEUŽÍVEJ TAK SILNÁ SLOVA.ZDAREC A JEŠTĚ JEDNOU:SUPER!!!!JEN TAK MIMOCHODEM:SHÁNÍM FILM ELVIS PRESLEY Z ROKU 1979 S KURTEM RUSELLEM V HLAVNÍ ROLI,ALESPON'S TITULKY...POKUD NĚKDO MÁ MOC PROSÍM OZVĚTE SE. *14*
  • Elvis Presley

    Elvis byl a bude králem rockenrolu.
    Pohledný,sympatický zpěvák,herec.
    Priscila jeho žena také hezká i
    jeho dcera.Ráda jsem ho poslouchala
    i na dále na rozhlasových vlnách,
    gramofonových deskách LP až po dnešní
    CD.Vryl se do paměti posluchačů a
    diváků.Romantické písně-balada.
    Nezapomenu! S Úctou!
  • soliter

    Re: Re: král

    MÁŠ BOHUŽEL PRAVDU:MĚ HO NESCHVÁLILI TÉŽ A BYL MOC DOBRÝ... *16*
  • fantomas10

    Re: král

    Stalo se, bohužel místní "cenzoři" jsou tak ješitní, že ho neschválili.
  • Re: znameni zverokruhu

    Zda se vyznáš v horoskopech nemohu posoudit, ale v češtině moc ne! Alespoň jméno nemusíš komolit. Elvis je Presley, nikoliv "prasly" jak píšeš. *5*
  • soliter

    král

    Myslím si,že by nikdo neměl pomlouvat jak je napsán Elvisův životopis.Pokud se to někomu nelíbí může ho zkusit napsat sám.Snaha jakákoliv se cení.Nejjednodušší je psát hanlivé komentáře na autora.Pokud ti FANTOMASI příjde autorova snaha "k zblití" můžeš nám předvést jaký spisovatelský talent dřímá v tobě!Pokud jsi lepší než dotyčný autor,proč už jsi životopis nepředělal?!!! *10*
  • fantomas10

    Další hrůza

    Ten životopis je k zblití. Mistře autore (tak mě napadá, mužu vás tak vubec nazvat?), co to má jako znamenat to vaše "americ." - to vám jako ani Presley nestojí za to, abyste toto slovo pořádně rozepsal? Prase! V té nemožné spleti všelijakých letopočtů aby se magor vyznal, připomíná mi to mé zápisky z biologie. Úsečné a tak zatraceně nečtivé, že i Vojnu a Mír bych dočetl rychleji. Neuvěřitelnym způsobem ste mě nakrkli s Ledgerem, ted s Presleym...co bude dál? Mercuryho radši nečtu, to už bych si asi musel hodit lano. Fujtajbl, styďte se.
  • Re: Re: znameni zverokruhu

    To je pravda, ale píšeš, že užíval mnoho léků na spaní a deprese. Takže vlastně mohlo jít o předávkování, na což nakonec zemřel. Ale je fakt, že byl skvělý.
  • telvys

    ahoj chtela sem se zeptat jak se menuje ta nejslavnejsi elvysova pisnicka jak ji hraji hodne ve filmech atd.........
  • Re: Elvík

    moje rec *3* *14*
  • Re:

    je byl a bude
  • Re: rtc

    fetak je MJ,a jeste ke vsemu pedofil hnusnej uchyl s upadlim frnakem.ten Elvisovi nesaha ani po kotniky,tak se vspamatuj.a vubec sem nepis *13*
  • Re: mapů

    nezlob se na me,ale Elvis prodal nejvice desek na svete,a to i ted na dale se prodavaji jeho desky i po jeho smrti,tak ze tady pravdu nemas,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší