Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Elvík

    jo to mohl.kdyby se místo 1935 natodil v roce 1975 a tady u nás v česku,byla by to mooooooohen lepší!! *14*
  • elvis

    proč pořád řěšíme srovnávaní elvise s jecksnem?ti com si myslí že je lepší král popu aŤ to píší k němu ne? tady je diskuze na téma Elvis a ne na nějaký srovnávání. někdo radšíi to, někdo zas ono. nevím, proč tu nepíšeme radši nějaké informace o něm kdo co ví než furt to a to samé,nemá to ani hlavu ani patu,každý máme jiný vkus a tak je trochu nanic srovnávat dvě naprosto odišné lidi. klidně ať je tenhle příspěvek nejhorší ,mě to nevadí. toť můj názor. já mám radši Elvise. Zajímalo by mě jestli ještě žije Priscilla.
  • soliter

    Re: Odpoveď na otázku o porovnávaní

    Dobré názory:Jen s jednou věcí nesouhlasím:Elvis byl Priscille nevěrný a to s herečkou a zpěvačkou Ann Margret.To není drb,ale fakt z jeho životopisu a z filmu který o něm byl natočený.Film se jmenoval Elvis Presley a Elvise si zde skvěle zahrál dnes velice populární Kurt Russel.Priscilla to s ním zaručeně neměla lehké.Mám její knihu Můj život s Elvisem a musela mít sakra nervy ze železa.Jsem velkou fanynkou Elvise od svých 12let.Když Elvis zemřel bylo mi 7.Myslím si ale že žít s ním nebyl žádný med.Svou dceru zaručeně miloval a hýčkal(bohužel i rozmazloval.Spojení Lisy a Jacksona byla totální chyba.A srovnávat Elvise s Jacksonem je totální urážka pro Elvise.Zdravím všechny fanoušky Elvise,Priscilly aLisy Marie. *14*
  • Re: Elvis není král

    elvis je král...měl skvělej hlas,když byl mladej,bal nádhernej ve svém oboru je nejlepší a to i po své smrti!!
  • Re: kral roku??

    a to jsi zase čajznul kde jako?má král popu historii?ne! všchnu jeho historii zamazal plastikami a vypadal jako tep--uš
    !!! nechápu co je na ním tak úža??
  • Re: Elvis....

    tak to tedy prr...nemyslím si že je elvis sračka... ale zaso ty jsi pěknej debil a ani se ti to moc nerýmuje a když jo nedává to smasl...a kdž už tak ty ani nevíš jakou měl Elvis historii ale já vím o něm takřka životopis... mohla bych ti ho poslat ale proč se trápit s takovým pitomcem jako jsi ty?
  • je tu někdo kdo by nesrovlával elvise?

    ahoj...tak se mi zdá. že je k ničemu proknávat Elvise s někým jiným.je to diskuze o Elvisovi a ne o nějakém srovnávaní nějalých jiných Elvisem...je to trapný...Elvis je strejně nejlepší takže nevim jako co tu řešítě
  • Re: Odpoveď na otázku o porovnávaní

    v tom s tebů sůhlasím. Elvis je Lisin ocko a nei Jackson. Elvis je pre ma aj lapšie ako Jackson,podle ma Elvis spieval krajšie ako Jackson.a Naviac ako si povelal o tych plastikach, Elvis mal svoju imič ktoru si nevybieral ako Jackson z akehosi katalogu ale mal ju prirozenou.Tak ako sa narodil zostal což sa o Jacksonvi povedať neda lebo bol sama plastika. Neviem k čomu mu to bolo keď srajvě vyzeral ako strašiadlo do zelie.
    no snad to porčteš,nejsom slovak ale som čech ale snažim sa čo naiviac to ide pisať po slovensky.
  • Odpoveď na otázku o porovnávaní

    Prečo Elvisa Presley porovnávajú s Michaelom Jacksonom lebo ich spája jedna žena. Pre Elvisa bola táto žena jediná ,ktorej dokázal byť verný . Možno nieje jeho jediným dieťaťom ,ale jehho najobľúbenejšia dcéra Lisa .Pre Michaela Jacksona bola Lisa len chvíľkovou zábavou .Kus sa sňou pozabával a ked mu raz povedala nie tak ju odhodil ako vrece na odpadky .Niekedy si želám ,aby sa Elvis v zdraví dožil svadby Lisy a Mj a aj ich rozvodu. Lebo by som chcela vidieť ako Elvis obhajuje dôstojnosť svojej dcéry. Myslím ,že keby sa toho Elvis dožil MJ by musel tak či tak na oddelenie plastickej chirurgie .Ako druhého človeka na paškal by si zobral Priscillu lebo dala Lisu k scientologom aj napriek tomu ,že Elvis bol zásadne proti scientologii . Tretou osobou by bol ten dotyčný Priscilin ex-priateľ ,ktorý obťažoval Lisu keď prichádzala do puberty.
    A jedno viem určite Lisa by nemala za sebou tie temné časy aké mala a nebola by členkou scientologie .Podľa mňa porovnávať hudobníkov s dvoch tak rozličných generácii ako bola ta Elvisova generácia a s Mj generáciou je ako porovnávať Mozarta s Bethovenom alebo s Richardom Strausom .Všetci títo hudobný geniovia mali svoje plusy a mínusy .Ano boli v hudbe skvelý ,ale ako životný partneri v súkromnom živote zlýhali na plnej čiare.
  • kouzelník

    Zemřel 16.8. a poslední vystoupení měl 17.8...inu neobyčejný zpěvák
  • EP

    Proč se tady srovnávají dva tak odlišní lidé?
    Elvisova hudba je nepopsatelná. Tak moc se snažil ze sebe vydat vše a to jen pro publikum. Myslím, že je opravdu šťastný, že má pořád tolik fanoušků, i když už nám nemůže zazpívat. Ti co ho milují, ale nikdy nezapomenou a už vůbec pro nás nikdy neumřel. Alespoň pro mě ne.
    Před Elvisem nebylo nic .... John Lennon
  • Re: Re: Re: Re: kral roku??

    souhlasím.. nemůžeme je srovnávat, každý dělal jinou hudbu (: oba byli skvělí, kéž by tu ještě byli..
  • Re: Ghetto

    A já jsem tu zase dlouho neviděla tak krásnej a pravdivej komentář *3*
  • Re: Ghetto

    Ano, Ghetto se skvělá písnička... Musím ji teĎ poslouchat pořád dokola *15*
  • ??

    Proč tady srovnáváte Michaela Jacksona a Elvise Presleyho? To se přece nedá srovnávat.. oba byli králové, jeden popu a druhý rock´n´rollu..
  • Re: kral roku??

    nejlepší králové jsou stejnak Beatles *3* *14* *15*
  • Re: Elvis žije

    Jo můžeme sehnat hudební základ. Není tedy potřeba organizovat celou kapelu..
  • Elvis žije

    Sháním Imitéra Elvise na 27.2 večer do Prahy na rozlučku se svobodou mé kamarádky.
    prosím kdo máte nějaké info pište na mproko@seznam.cz


    ps: za vystoupení po kterém kámoška uvěří, že Elvis nikdy nezemřel :) :) bude i finanční odměna !!!
  • Re: Re: polemika

    Sorry mělo tam bejt Elvis a néé Presley,to sem se sekla sorry *15* *15*
  • Re: polemika

    On má jméno,sice to je Jackson,ale když napíšeš Jackson tak tím je myšlený kdo???Jackson není jen jeden!!Když už tak pište prosím Michael Jackson,přece Elvisovi taky neříkáte Presley...Ale jinak je Presley dobrej zpěvák,to se musí uznat *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit