Přejít na výpis diskuzí

Elijah Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milášek

    Elijah je prostě nádhernej chlap a skvěle hraje všechno co mu dáte. JE PROSTĚ NEJ! A kdo to neví, tak j asi v jiný galaxii
  • Fotky

    Hojte lidi, jak to tu tak pozoruju, tak jste vsichni do něj zamilované...mě se taky moc líbí, ale už mě to nějak přešlo. Vždyť je nedosažitelný!! Ale představa by to byla hezká - být jeho holkou:))). No jestli budete někdo chtít jeho fotky, které jsem posbírala na internetu tak se mi ozvěte na meil(Lucie_plecha@seznam.cz). Ráda vám je zašlu. P.S.: Taky bych nějaké nové informace, či fotecky uvítala.
  • www.thebestboy.websnadno.cz
  • FUJ

    Ve filmu Pán Prtenů se mi moc nelíbil,ale jestli jste už některá viděla SIN CITY,měly byste se mnou souhlasit,protože tam mu to slušelo nejvíc!
  • Jo Elijah je docela hezkej, ale není moc malej no řekněte holky. Mě se osobně víc líbí jiní kluci například jeden kluk, moc jsem ho milovala a stále ho miluji. Jenže on už chodí do jiný školy a je to příliš daleko. On se mnou asi tak v pátý třídě chtěl choditani nevím jestli jsem si to nevisnila. Někdy se na mě hezky usmíval a já ho zazdila. Jeho otec byl žeditel, ale už není a ten kluk se jmenoval Martin.
  • elijah je fakt rozkošnej....má skvělí vočia v pínoj prstenů byl nepřekonatelnej....mám ho moooooc ráda a je to můj nejoblíbenější herec.....miluju ho...
  • Je prostě k sežrání:)...HAM!
  • milááááááááááááááášek můj
  • fakt dobrý fotky
  • for Lij

    hello Lij, I know, you will not receive this mail but maybe. It´s my big dream, that maybe one time I will see you. I love you for your resolution not fot famous Bye
  • ELI

    Elijah je ten najúžasnejší človek na svete!!!! je krásny, veselý, múdry a kopec iných superlatívov. počujte ľudkovia napíšte mi tu na Slovensku som nenašla spriaznenú dušu. Eli you are the BEST
  • Miluju prsten, miluju celu Středozem. Sem Glum
  • www.sexyherci.websnadno.cz
  • Miluju ho............je to ten nejkrásnější kluk na světě!!
  • Elijah je milášek!

    Elijah je vážně moooc krásněj a kluk a nejlepší herec jakýho znám! A navíc je podobnej mýmu klukovi, což sem moc ráda.Jen doufám že se zas přijede podívat do Varů, nebo prostě k nám do ČR, to by byl zážitek na celej život!:)
  • Karlovy Vary

    Letos asi Eli do Karlových Varů nepřijede, co? To je blbý... :o(
  • Eli:)

    Eli je vážně sladkej a rozkošnej klučina a mimochodem také výborný herec:) Je to brouček:)
  • 000

    Elijah je k sežrání, je rozkošnej.A mooooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!§
  • Eliah je sluníčko

    Eliah je váže pěknej kluk a na víš ce přece taky nezáleží
  • Eliah je naše kočička!!!

    já nevím jak Eliahovi někdo může říkat zakrslík!Vždyť je nádhernej a jenom ta jeho víška je sama o sobě pěkná!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit