Přejít na výpis diskuzí

Elijah Wood

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • třeba

    Prosimvás lidi mi Češi o takovejch hercích můžeme vážně jen snít no ale třeba se jedný z nás poštěstí *3* *3*
  • Přání k narozeninám

    Elijahe všechno nejlepší k narozkám, hodně štěstí, zdraví, lásky a pohody... *14* *4* *8*
    Vypadá na míň než 27 let. *3*
  • Narozeniny

    Hallo Elijah!Jsi dobrý herec.Mám tě rád.Trilogie Pán prstenů je fakt super.Dnes máš narozeniny.Takže Happy Birthday!Hodně štěstí v životě i v práci!
  • Re: Re: Milášek

    no,každý má jinej vkus,to bude asi tim
  • Re: Milášek

    je to ten nejhnusnejsi chlap, nechapu jak se nekomu muze libit *13* *13* *13* *13*
  • no

    NO tak skvělej zas není, tak zůstaňte v pohodě, jo?
  • Elijah je SEXY a má sexy cacku! *1*
  • I want Elijah Wood ...:) *5* *14* *9* *5* *14* *10* *5* *4* *8* *14* *9*
  • I like...

    I like Eliah wood!!!! *14* He is great actor *14*
  • kořen

    mno co k němu dodat je uplně k sežraní na nej nikdo nema je fakt nadhernej *3* *3* *4* *1* *14* *14* mno a je toprostě on
  • ...

    Muhaha,slyšela sem že jim to s Pam Racine (tou jeho novou holkou) pěkně skřípe *5*
  • FRODO

    NAJKRAJSI CHALAN,KTORY CHODI PO TEJTO ZEMI.DOBRE VYZERAL VO FILME PANA PRSTENOV A SUPER TO ZAHRAL.
  • hm

    hm holky na elijaha nikdo tady nema tak si ho neberte do huby trapky neznate nakou internetovou adresu kde bych sehnala jeho fotky? *9*
  • Celkem pěknej kluk...... *5*
  • I...

    LOVE HIM!!! *14* *14* *4* *4*
  • Eleanora

    Malej krasnej a roztomilej *14* *14*
  • Milasek

    je krasnej jak nevum co a sladkej moc *4* je to proste andilek :::::a ma klasnou prdel mocinko klasnou videla sem ji *14* *14* *14* *14* sem do nej dabel *5* *5* *5* *16* *16*
  • elijah je naprosto super strašně moc se mi líbí a nejsem určitě sama mocmu fandím a strašne ho mám ráda *14* *14*
  • No v Sin City byl fakt hustej....až na to že ho sežral pes *1*
  • Frodo

    Je kouzelný, v LOTRu byl přesně podle mých představ a do Froda bych se dokázala zamilovat a bez problémů po něm skočit, ale Elijah jako člověk by mohl být náladový, žárlivý, cholerický atd, zkrátka neznám ho...raději budu snít a hýčkat si svého Froda doma,nemá sice jeho vizáž k nakousnutí, ale duši má úžasnou *1* lepší vrabec v hrsti... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit