Přejít na výpis diskuzí

Dominik Hašek

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bože bože Martine!!! Chceš nekoho učit pravopis a napíšeš "ozvy se mi"!!!!! To asi nebudeš ten nejlepší adept na pravopisnou výuku.Tam patří měkké i.
  • hrdina

    hasku ses fak dobrej ses muj oblibeny hrac ja ti fandim ses 1111111111111111111111111111111111 jednicka. *4*
  • Dominátor *5*
  • Boze,boze, Bozenko

    Neni mi jasne, jak nekdo muze kritizovat slavneho ceskeho golmana, kdyz je schopen napsat "jsi na OMILU" Vis co? Ozvy se mi na mail a ja ti vysvetlim ucivo prvniho stupne zakladni skoly....
  • Dominátor

    Cau Domco.Predevsim bych tě chtěl poblahopřát k tvým výkonům v Ottawě. Jseš skvělý.A když si vzpomenu na tvý výkony v Naganu98 tak mi jde i ted mráz po zádech.Moc Vám přeju, aby vám dobře dopadla Olimpiáda v Turíně.Chytej a vše vyhrajem.Ty určitě bys chytal výborně.Hodně zdraví a štěstí v hokeji Ti přeje Tvůj velký fanoušek.A prosim Tě napiš mi.Cau.
  • Cau Domco, jak se mas? ja dobre.Budes se koukat na fotbal?Ja jo.Tak cau a nezapomen mi napsat. JJJJJJJIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRKKKKKKKKKAAAAA
  • Dominátor

    Jo tojak přád po tom puku ve 40.letech skáče je neskutečný.Doufám že mu to takhle pude aspoň do padesáti.
  • teda to koukám

    Dominik Hašek je jedením z nejlepších hráčů ledního hokeje... a myslím, že nám dělá čest...
  • dominator

    Dominator(dominik hašek)byl je a bude nejlepším golmanem na světě a neuražejteho!!!končím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit