Přejít na výpis diskuzí

Dominik Hašek

OSOBNOST 31.12.2006 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobouk dolu před DOMINIKEM
  • pardon za chybu
  • všechno nejlepší ty HVĚDO *4*
  • Je mi líto, co vypustil z úst pan Dominik na adresu J. Jágra a toto je jedna z možností, jak to dát najevo. Od někoho, kdo tu napadl při utkání v in-line hokeji v r. 2003 protihráče tak, že skončil v nemocnici a pak před trestním stíháním utekl do USA jako nějaký uličník? Takový si dovoluje kritizovat, či posuzovat? Měl jsem do osudného roku 2003 Dominika za velkého brankáře i člověka (a díky mu za Nagano). Ale už je to jen zoufalec, co je rád, když dostane v médiích alespoň trochu prostoru.... Dominiku, 3x fuj a příště přemýšlej, než někoho začneš soudit.... *10*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3*
  • Nabízím hokejku Dominika Haška,ze zápasu Sabers s Tampou,datum,podpis,VSE ORIGINAL.Znacka hokejky je Aramid,pro znalce.Cenu nabídněte.email:czechkarl@hotmail.com
  • moznasi

    vše nejlepší !!!

    a dám ti jednu radu !! Dej si pozor ať nic ošklivýho nechytíš !!!! *1* *1* *1* *14* *15*
  • hasa

    Hral ve filmu reftaci...
  • GRATULACE

    A TAK DLOUHO UŽ NEPAŘ JO !! *1*
  • Re: Dominik Hašek

    Ahojte, nabízím lahev vína r. 1998 s názvem Dominik hašek Cuvée savigon Blanc a pinot blanc - víno vzniklo společným úsilím znovínských sklapmistrů a Dominka Hašla. Tuto lahev mám díky své sestře a pro mě nemá až tak velký význam třeba jako pro vás - upozorňuji mám opravdu jen jednu lahev tenkrát šlo o limitovaný produkt.
    Pokud máte o tuto lahev zájem je k mání fotku pošlu na e-mail. Cena: kdo nabídne nejvíc - běžně neznačkový tento ročník a složení je k mání už za 1500,-. Nejvyšší vyhrává.
  • Nejsem fanda

    Ahojte, nejsem jeho fanda,působil na mne nafoukaně a přezíravě. Ale po vystoupení s TV Krásný Ztráty kápl božskou. Nedá dopustit na USA,strávil tam mnoho let a tato země je mu blízká. Jsem na tom stejně, kdybych si mohla vybrat.Přátelští, příjemní, zdvořilí, vstřícní k cizincům, mám ráda tuto zemi a přeji všem, aby měli možnost tam také žít několik let a určitě změní to jejich názor i osobnost k lepšímu *4*
  • Re: Dominik Hašek

    Ahoj,tak to ti musim napsat!Dneska jsem ho viděla na vlastní oči celej den na zápase!Šel se tam podívat na svojí dceru jak hraje!Mám s ním fotku i podpis!Bylo to fakt super! *1*
  • Re: Dominik Hašek

    V sobotu jsem byl přítomen na koštu vína v Bučovicích. Objevil se tam i Dominik. Můžu Vám říct, že by se někteří sportovci a politici měli za svá vystupování a jednání stydět proti chování Dominátora. I když se tam jel pobavit, tak snad neodmítl jediného člověka s žádostí o podpis či foto, odpovídal na dotazi účastníků této akce. Opravdu, vystupování s velkým V!!!!
    Pavel
  • ondrej.kozdon

    Dominik Hašek

    Kozdon@seznam.cz díky
  • ondrej.kozdon

    Dominik Hašek

    Čuste Fandové,
    i Já Jsem velkým fanouškem Dominika Haška, a je mým ŽIVOTNÍM snem ho mít podepsaného. Z očí do očí. Jeho hokejové karty sbírám přes 10 let a mám jich přes 300. přesněji 321, ale jak už jsem psal chybí na nich jedna věc, resp. na celém albu, a to Dominikův podpis...
    Psal jsem na vedení Pardubic, ale Dominik je v Praze, a připravuje se na suchu.., takže mi zatím neodepsali.. Je prosím Vás možné ho někde zastihnout ? Jsem z Ostravy, klidně přijedu, ale jen mi stačí dát vědět kdy a kde, bude. třeba i před tréninkem, . nebo nějaká autogramiáda??. Vím má strašně nabitý program, chápu a plně to respektuji, ale když už je konečně z Ameriky v ČR, a v Pardubicích.. ještě jednou prosím VÁS, zkuste se ho zeptat, a zjistit, kdyby měl 5min, ze svého času . .. (datum pokud by to vyšlo, klidně pošlete na e-mail. já si udělám čas, i kdyby trakaře padaly.. ) :))))) PS:vím můžu si ho odchytit před nebo po zápase s Vítkovicemi, tady v Ostravě,ale myslím že nebude čas, nebude mít náladu, a bude všude milion lidí.což nesnáším.. :( .. Snad to vyjde ..díky moc.. Ondřej...21 let
    *5* *5* *4* *5*
  • terka12345678

    vse nejlepsi

    preju vsechno nejlepsi-ste ten nej nej nej brankar na svete *1* *14*
  • vercaburkhard

    VŠECHNO Nejlepší :-)

    Všechno nejlepší Domčo vždycky budeš ten nej brankář ze všech *14*
  • sissul

    Nej. brankář

    Pro mě je Hašek velký brankářský vzor. Sama chytám, no momentálně ne, protože moje koleno je v naprostém háji, ale jednou se do branky třeba ještě postavím... :-D Dominátor je prostě skvělý brankář a jeho >> konec << jen tak nestrávím no. #39!!! *3*
  • mon.cherry

    Domino

    Posilam pozdraveni *4*
  • minka

    borec

    DOMINIK JE BOREC!!!! jen díky němu se jmenuju Dominika...moje mamina jím byla kdysi tak moc posedlá..pak tím nakazila i mě!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit