Přejít na výpis diskuzí

Dominic Monaghan

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda Charlieho

    Dominicka alias Charlieho jsem si oblíbila v lostech okamžitě...líbilo se mi,že se snaží bojovat se svou drogovou závislostí. Nejvíc jsem brečela když jsem Ethan pověsil na ten strom, o to víc dramatičtější to bylo když se ho Jack snažil zachránit*9* *9* *9* ....poslední díl třetí série - jak se utopil jsem neviděla, ale teď sháním veškeré díly ztracených, takže do týdne ho mít budu...každopádně jsem byla dost smutná, páč to byl nejskvělejší a nejhezčí herec *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nikdy jsem nechápala jak se někdo může zamilovat do hvězdy..jenže on je tak skvělej *14* *14* je ho škoda....navíc fyzikálně vzato by se ani utopit nemohl....vživotě by se totiž ta místnost nenaplnila celá vodou...kam by šel vzduch? Kdo nevěří ať si zkusí udělat díru do petláhvne..někde uprostřed a potopí jí nastojato celou do vody *9* uvidíte, že voda se zaplní jen po tu díru *9* Charlie nemusel umřít!!!!!!! a my ho chceme z5!!!!!!!!
  • Je to fajný herec, mam ho rada hlavne v Chuckovi a Pánovi prstenů *1*
    • hele a v jakým díle Chucka hrál *4*
      • Hmm trochu opožděně odepisuji :), hrál v 2x12 :D
  • :-)

    Ahojky :-),
    tak jak tak na to koukám Dominic má stále více fanoušků a to mě moooc těší... já ho zbožňuju už od prvního Pána prstenů a to už je hoodně let *1*. Tenkrát všici šíleli po Orlandovi a Viggovi a Elijahovi... sem si tenkrát připadala, že jsem jediná jeho fanynka u nás *1*, tak sem ráda, že sem konečně objevila na netu jeho český fanklub...
    *4*
  • Charlie-Dominic!The best!

    To je uplne naprd ze umrel chudak Dominic *9* *9* On byl z tama uplne nejlepsi!!! ted ti ztraceni budou o nicem *9* *9* *9*
  • Gothicinnos

    Lidi.....Dominic je super borec je fakt upe nejviiiiiiiic....Nejdřív mě nedošlo že je to on z pána prstenů protože v pánovi prstenů vypadá upe jinak ale tady je tak moooocinky klááásnej a vy se mnou určo souhlasíte že??Ale měla sem nejraději chuť roztřískat telku když sem viděla jak se utopil *9* *9* *9*
    • lost.romankaaa

      Re: Gothicinnos

      tak to ja zas sotrebovala asi 10 balicku papirovejch kapeniku sem tomu nemohla uverit a bylo to taaaaaakhle smutny *9*
  • lost.romankaaa

    Domcuska

    jako Dom je jednoznacne nejkrasnejsi nejhezci nejvtipnejsi nejrozkosnejsi nejuchvatnejsi............. herec jakej kdy mohl existovat! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a tvurci si sami uskodili ze ho zabili, sledovanost jim ve 4. serii zahadne klesla... cimpak to asi bude...... *5* *7*
    • Přesně tak ja s tebou rozhodně souhlasím a opravdu ho neměli utopit mě už to vůbec ale vůůůůůůůůůůbec nebavilo
  • hanichka

    Můj názor

    Pěknej a moc dobrej herec, který nehraje jenom v Lost ;-)
  • dominic

    Tenhle kluk chodi s kolegyní ze ztracených,no oni jsou už zasnoubení,ale to už asi víte! jinak se ta se kterou je zasnoubenej jmenuje Evangeline Lilly.No ve ztracenejch se mi jeho postava libi.tak papa *3*
  • Já jsem prořvala v straceni ten díl jak my tam málem umřel *9*
  • dominic

    dominic je moc krásnej klouček *14* strašně moc sme rády když se objeví v lost protože sou bohužel i díly kde se neobjevuje *9* *10* *9* *9* *13* *5* *8* *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit