Přejít na výpis diskuzí

Dominic Monaghan

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drsný

    On hraje v klipu od Eminema feat Rihanna. *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: drsný

      ano a je stale rovnako uzasnyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15*
  • DOMINIC MONAGHAN

    víte,já jsem ani nevěděla že on hraje ve ztraceni...ale jak ukazovali reklamu tak jsem si ho všimla *4* ...to byla epizoda ''Cizí výchova'' *1*
    dominic je prostě nej *14* *14*
  • dominic

    ve stracenejch je dominic nadhernej, uzasnej, skvel a silene krasnej ale bohuzel uz je zasnobenej s evangelii ale to neva ten dil jak ho tam obesili a on me malem umrel sem celej probrecela jestli mate nekdo fotecky nebo kontakt na nej tak posilejte na muj email diky moc.. *14*
  • DOMINIC MONAGHAN

    dominic je opravdu úžasný a nejlepší *14*
  • *14* Dominic je můj milášek úplně ho zbožnuju...nehjhezčí je v seriálu ztraceni a v pána prstenů....prostě šude kde hraje... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* V seriálu lost....má dost dpbře danu postavu.....Sedí mu.......a jesi ho lidi osoouzujou že hreje fetáka za to on ale nemůžu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dominic je fakt krásnej,ale nejhezčí je ve Ztracenejch-to se musí nechat!!!! *4*
  • Dominic

    Dominic je úžasnej,vtipnej,krásnej,milej... *1* Já ho prostě žeru...Ve Ztracených je suprovej,i když hraje feťáka...Super človíček *5* *14* *14* *1*
  • Borec

    Dommie je naprosto bestowej.. V Lost hraje skvěle a podle některejch fotek, který mam, soudim, že s ním musí bejt pořádná prča *1* Je to prostě borec, to se nedá zapřít *14* *14*
  • takezo

    Vše Nejlepší

    Happy Birthday Charlie *3*
  • Charlie Pace

    Do seriálu Lost jsem se úplně zamilovala a myslím si, že jako Charlie Pace tam hraje super bezvadnou roli a je moc milý *4*, hezký *14* , úžasný *3* , hodný *4* , skvělý *1* , prostě SUPER :D :D je NEJ *14* !!!!!!!!!!!!!!!!A v Pánu Prstenovi hrál taky moc skvělě!!! :D *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit