Přejít na výpis diskuzí

DJ Tiësto

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dany...

    Tiesto!

    Zdarec tímto zdravím všechny fanoušky Tiesta. A žádám vás o radu. nevíte někdo jestli tento rok tiesto prijede do Prahy? jezdi semka kazdy 2 roky ale kdo vi jak to bude tento rok. predem dekuju za odpovedi *5*
    • Re: Tiesto!

      Ahoj tenhle rok prijede - bude tet tady v praze 18. zari v O2 arene od 20:00 hod mit konzert *3*
    • niobe10

      Re: Tiesto!

      18.9. bude vystupovat v O2 Areně.... *1*
  • Tiesto

    Všetko najlepšie k narodeninám.
  • sandralombardi

    Narozeniny

    Všechno nejlepší *1* *3*
  • bugsik

    evik

    Tiesto je nejlepší mám ho mocc ráda je to můj miláček největší!!! *1*
  • diggz

    Buzík !!!!!!!!!

    Tiesto je buzerant, kokot a bůh všech čuráků. Ostuda populární hudby a všech lidí. Nejradši bych ho viděl po krk v hnoji !!! *16*
    • Re: Buzík !!!!!!!!!

      TIESTO JE NAJ BEST DJ MA ZA SEBOU NIEKOLO SVETOVYCH REKORDOV VYSTUPOVAL NA OH V ATENACH TAK CO SA TI NEPACIJE VEEERY BEST SUPER PRODUCENT NEBIT JEHO TAK MAM STVRTINU HHD PRAZDNU A VELIKU NUDU PO VECEROCH.
      PS. ZDRAVIM VSETKYCH MILOVNIKOU TIESTA A PODOBNYCH DJ STILU TRANCE :-D *15*
    • Re: Buzík !!!!!!!!!

      hele neurážej,bud tak hodnej jo? Jestli se ti to nelíbí,tak si polib prdel,pač seš trapnej jak vagon bruslí,tak zalez a nemel *1* *1* *1* jo,a kdyby tě to zajímalo,tak tiesto nemá co do činění s populární hudbou,takže si pořádně projed hudební žánry,prospěje ti to *3* *3*
    • Re: Buzík !!!!!!!!!

      *7* hochu TY jsi to největší hovado světa Tiesto aspon něco dokázal za to Ty asi velký hovno *1* s takým přístupem tě asi moc lidí nemá v lásce jestli posoucháš HIP-HOP tak sem nemáš co lízt ty jsi trapmej jak bulharská prostitutka i ta je lepší než ty zaprcanče *8*
    • Re: Buzík !!!!!!!!!

      Kdyz ho nemaz rad tak ho vubec neurazej ti neznamej ti ses ten nejvetci curak a hovado tahni do pici
    • Re: Buzík !!!!!!!!!

      Populární hudba *1* smích...je sladoučkej,nejlepší Tiestoooo *14* *14* *14* *14* *14*
    • kikkim

      Re: Buzík !!!!!!!!!

      jj a nejseš ten buzík náhodou ty??Jdi si radši poslouchat dechovky,když se ti jeho hudba nelíbí,ale nech ho být.
    • Re: Buzík !!!!!!!!!

      Populární hudby? Nespletl sis žánr? Jinak pokud chceš mluvit o trance, tak se tam najdou jiný opravdový gayové ty frajere,a to že se ti jeho tvorba třeba nelíbí neznamená,že ho musíš hned ničit. Běž si radši vybrečet mamince na rameno že tě nikdo nemá rád a že si strašně hloupej...
    • Re: Buzík !!!!!!!!!

      No,co ty seš za čuráka to bych te chtěl vidět!!!!,asi víš hovno o Tiestovi!!!,právě že teploušek jako jsi ty si tady chce léčit mindráčky,fakt kokot největší s vypíchaným mozečkem, se nám laskavě neser do Tiesta!!!!!!! *16*
  • Tiesto

    ty seš odpad bu.zerante řekni mi adresu a poslu na tebe ukrajince s teleskopama
  • Tiesto

    tak Tiesto to je největší borec na světě fakt že jo má strašně dobrý skladby ale všechny!všechny kompilace! *16*
  • Strašná muzika...

    Hroznej odpad.
    • Re: Strašná muzika...

      naser si,to že si zažil hitlera a je ti 200 let neznamena ze TIESTO je spatnej
    • Re: Strašná muzika...

      hahaha že strašná muzika to mi řekni co posloucháš? TIESTO je nej DJ
    • Re: Strašná muzika...

      Nevím, kolik ti je, ale ON je SUPER! A já mám už čtyři křížky. Škoda,že nejsem mladší. Čus kámo!
  • Prodám 2 lístky

    Ahoj, bohužel musím prodat dva VIP lístky na Tiesta. Pokud máte někdo zájem, volejte na 602369749.
  • terca86

    Mácháč 2008

    Nazdárek lidičky kdo jede letos na Mácháč??Jsem zvědavá co tam předvede snad to bude lepší než v loni *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit