Přejít na výpis diskuzí

DJ Tiësto

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Buzík !!!!!!!!!

    Populární hudby? Nespletl sis žánr? Jinak pokud chceš mluvit o trance, tak se tam najdou jiný opravdový gayové ty frajere,a to že se ti jeho tvorba třeba nelíbí neznamená,že ho musíš hned ničit. Běž si radši vybrečet mamince na rameno že tě nikdo nemá rád a že si strašně hloupej...
  • Re: Buzík !!!!!!!!!

    No,co ty seš za čuráka to bych te chtěl vidět!!!!,asi víš hovno o Tiestovi!!!,právě že teploušek jako jsi ty si tady chce léčit mindráčky,fakt kokot největší s vypíchaným mozečkem, se nám laskavě neser do Tiesta!!!!!!! *16*
  • bugsik

    evik

    Tiesto je nejlepší mám ho mocc ráda je to můj miláček největší!!! *1*
  • diggz

    Buzík !!!!!!!!!

    Tiesto je buzerant, kokot a bůh všech čuráků. Ostuda populární hudby a všech lidí. Nejradši bych ho viděl po krk v hnoji !!! *16*
  • Tiesto

    ty seš odpad bu.zerante řekni mi adresu a poslu na tebe ukrajince s teleskopama
  • Tiesto

    tak Tiesto to je největší borec na světě fakt že jo má strašně dobrý skladby ale všechny!všechny kompilace! *16*
  • Re: Strašná muzika...

    hahaha že strašná muzika to mi řekni co posloucháš? TIESTO je nej DJ
  • Re: Strašná muzika...

    Nevím, kolik ti je, ale ON je SUPER! A já mám už čtyři křížky. Škoda,že nejsem mladší. Čus kámo!
  • Strašná muzika...

    Hroznej odpad.
  • tiesto.com.cz

    Re: Re: ...

    m přítelkyni a chtějí se na podzim brát... *9* *9*
  • Prodám 2 lístky

    Ahoj, bohužel musím prodat dva VIP lístky na Tiesta. Pokud máte někdo zájem, volejte na 602369749.
  • patina

    Re: Re: ...

    Tsk to ti děkuju,už nebudu muset poslouchat ty její kecy!!...Viděla totiž koncert EOL tak jak se na konci objímal s tím chlapem tak už myslela,že je na kluky!!!....No prostě puberťák!!! *3* *3* *3*
  • Re: ...

    Zdravim, údajně by přítelkyni mít měl, někde jsem zaslech, že je to ta z klipu Dance4life, jako i doopravdy *4* Kamarádka si dělá zálusk *7*
  • terca86

    Mácháč 2008

    Nazdárek lidičky kdo jede letos na Mácháč??Jsem zvědavá co tam předvede snad to bude lepší než v loni *5*
  • ...

    Čest lidi...Kamoška chce vědět jestli ma Tiesto přítelkyni???....prosím odpovězte mi!!!
  • tiesto v Praze

    čau lidi, tak jak se vám líbil tiesto v t-mobile aréně???já myslim že to byla luxusní akce!!!Lépe řečeno akce mýho života!!Fakt sem si to mega moc užila. *15* Tak doufam že vy taky.Akorát si myslim že by si tiesto už zasloušil sazku naž t-mobile arenu...ale každopádně akce roku ...... *3*
  • Re: Niki

    Ahoj lidišky , jdete někdo na tiesta 24.11.07?Bude tasy u nás v Praze!!!Těšim se na něj jak malá holka... *14*
  • Re: tiesto

    Tak tomu moc nerozumím-máš snad dvě přezdívky??A píšeš si se sebou navzájem pod různýma přezdívkama a navzájem se utím pádem urážíš?Nebo proč reaguješ na to, když píši pro přezdívku Tancovka a ne mtuhy nebo jak to je??Tak na to mi řekneš co?Že jsi asi moc inteligentní, že????Necj se vyšetřit-to pomůže-teda možná *15*
  • tiesto

    za prvi nejsem holka ale kluk za druhy sem se s tiestem v praze taky setkal a za treti nevim rpoc by se lidi nemeli dozvedet pravdu jak to s nim doopravdy bylo. tak necum
  • Re: tiesto

    Spíš Trapkovko než Trancovko: Hele holka-ty jsi asi málo trapná, že?,Nevím proč musíš těma sračkama každýho urážet!!To, že se Tiësto hraje diskotékách je naprosto normal!!!A to, že tu chce někdo napsat co o něm třeba ví, tak to snad taky v pořádku, ne?Děláš ze sebe chytrou jakoby jsi sežrala encyklopedii!Tak se laskavě uklidni nebo na tyto stránky vůbec nelez-o tvoje rádoby moudra tu nikdo nestojí Hvězdo!!!Nad tebou by se Tijs určitě zhrozil, kdyby věděl jaká pinda špiní jeho stránky!!Nejsi hodna toho, aby jsi navštěvovala všechny Tiëstovy stránky, když se neumíš chovat k ostatním!!Uvědom si to, naco si hraješ-třeba ti to jednou dojde!Machra můžu dělat i já, když jsem s ním byla v osobním kontaktu v Praze, ale nedělám!Co můžu na závěr dodat??Že se s ním moc dobře povídá, nechoval se ani arogantně- je prostě o.k. A já? Jsem moc ráda, že mám takový job jaký mám a to mi umožňuje být v kontaktu se spoustou celebrit!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit