Přejít na výpis diskuzí

Dima Bilan

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eevik3

    dimuška

    Hele chci vam všem řict že Dima Bilan neni gay to sou jenom pomluvy a dokonce se má i ženit s nejakou Lenou
  • dima bilan

    O Dimu Bilanovi se všude píše...drby.Hodně se spekuluje,jestli je gay nebo ne,at je, nebo ne, talent se mu upřít nedá....o něm je všude toho napsáno tolik,že každý, kdo si to čte, si na něj svůj názor udělá... *4*
  • Re: Dimuška

    Dima Bilan- Protiv Pravil ... NEJLEPŠÍ
  • Dimucha

    Ahojte vsetci co mate radi dimu bilana . akurat ja nechapem preco my ako nase SR nechce ho dat ako aj k ostatnym spevykom ked ma chapete :D mno a mne sa strasne paci a aj jeho pesnicky su super a myslim si ze rusky jazyk je pekny a dufam ze aj vam sa pasi :D
    *3*
  • Re: Dimuška

    Ahoj aj ja mam moc rada Dimuchu :D mno mno sa najviac paci Protiv pravil :D hh mno a vedeli ste ze ma sestru???? *3*
  • eevik3

    Dimuška

    Ahojky všichni lidičky ,kteří máte rádi Dimu Bilana ,chci vám říct že sem mocinky moc ráda že ste v jeho fanklubu!Akorát mě štve že Dimuška neni u nás známej jako jiní zpěváci *9* a chci se vás zeptat ,které ze čtyř alb se vám líbí nejvíc já pořád poslouchám Protiv Pravil *4* ,ale všechny jeho písničky sou kwásný na všech čtyřech albech a už se těšim až vydá další *14*
  • Dima Bilan

    Ahojte fanynky Dima Bilan možu jenom říct že je skvělej *14* *14* *14* je to zlatíiiiiiiiii ,neskoušel někdo na jeho oficialních stránkach se zaregistrovat na chet mně to nejde ach jo *9* *9* *9*
  • Dima

    Dima je úplně nejlepší na světě. Nejlepší jako zpěvák i jako kluk. Nepochopím ty blbce co tady posuzují, jestli je homosexuál či co. Jak to kdokoli z vás může vědět. Nikdo ho neznáte osobně a přečíst si o něm může každý kde co. Ty svoje mindráky si nechte pro sebe, nikoho to nezajímá. Hlavně Misskot-fuck you! Tohle je pro lidi, kteří mu fandí. A já mu teda fandím je nejlepší se vším všudy!!!!!
  • eevik3

    Re: Re: dimíček ňuňánek

    Hele nemohla by si mi sehnat Dimuškovo podpis,když si jeho sestra ,prosím! *4*
  • eevik3

    dimuška

    Hele,když nekdo shaníte jeho CD tak si ho stahne te!to neni složitá věc! *3*
  • dima

    nevíte někdo kolik měří? *3*
  • Re: Re: Re: dimíček ňuňánek

    Jo, já jeho sestra. Umím česky, protože tu žiju dlouho. A prosím nepomlouvejte ho, nic vám neudělal!
  • Re: Re: dimíček ňuňánek

    segra???? leda ve snu!!!!! *15* *1*
  • Re: Re: dimíček ňuňánek

    Ty si fakt jeho ségra??a jakto že umíš tak good česky?? *5* *3*
  • Re: gay!!

    Určitě neni, jeho přítelkyně je Elena kuletskaya, na youtube máte i důkazy. *14*
  • bonduelle

    Re: Re: dimíček ňuňánek

    OMG *1* *1* *1*
  • bonduelle

    Re: Re: fuckin' russian boy

    No tak ty máš solidně dost...
  • brunetkanika

    dani95

    hej tak co kdybys mi to vypálila? pls *4*
  • dani95

    Dani007

    Čauky jsem uplně štastná ptž jsem se vrátila z Ukrajiny,kde jsem si koupila Dimovo nejnovější cd *14* a jako bylo děsně levný ,já jak viděla tu cenu tak jsem ho musela koupit i kámošce jako za naše prachy to vyšlo nak 60kč *3* *14* tak čauky
  • brunetkanika

    dima

    hej lidi, nevíte, kde je na netu k sežnání jeho nové cd? nebo aspon tahle písen? nemáte ji někdo? I've made mistake, I've swallowed the bait???? předem díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit