Přejít na výpis diskuzí

Dima Bilan

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dima Bilan

    Ale přikláním se k tomu,že není gay.
  • eevik3

    díma

    hele lidi dima je skvelej a jestli proti nemu nekdo neco mate tak si to nechte pro sebe jo a CD se daj stahnout na www.onru.ru nebo první 2 na www.bilandima.ru mno ale na tom onru mate smulu když neumite rusky ,ale to ja neštesti umim *3* a lidi azbuka ej upe lehka ja sem se ji naučila za hodku
  • eevik3

    dimuška

    Hele chci vam všem řict že Dima Bilan neni gay to sou jenom pomluvy a dokonce se má i ženit s nejakou Lenou
  • dima bilan

    O Dimu Bilanovi se všude píše...drby.Hodně se spekuluje,jestli je gay nebo ne,at je, nebo ne, talent se mu upřít nedá....o něm je všude toho napsáno tolik,že každý, kdo si to čte, si na něj svůj názor udělá... *4*
  • Dimucha

    Ahojte vsetci co mate radi dimu bilana . akurat ja nechapem preco my ako nase SR nechce ho dat ako aj k ostatnym spevykom ked ma chapete :D mno a mne sa strasne paci a aj jeho pesnicky su super a myslim si ze rusky jazyk je pekny a dufam ze aj vam sa pasi :D
    *3*
    • koldunka

      Re: Dimucha

      jj,ruskej jazyk je fakt pěknej škoda že já rusky zatim neumin *9* a můj sen je podívat se jednou do ruska *14* já bych tam nejrači potom zůstala. *14*
  • eevik3

    Dimuška

    Ahojky všichni lidičky ,kteří máte rádi Dimu Bilana ,chci vám říct že sem mocinky moc ráda že ste v jeho fanklubu!Akorát mě štve že Dimuška neni u nás známej jako jiní zpěváci *9* a chci se vás zeptat ,které ze čtyř alb se vám líbí nejvíc já pořád poslouchám Protiv Pravil *4* ,ale všechny jeho písničky sou kwásný na všech čtyřech albech a už se těšim až vydá další *14*
    • Re: Dimuška

      Dima Bilan- Protiv Pravil ... NEJLEPŠÍ
    • Re: Dimuška

      Ahoj aj ja mam moc rada Dimuchu :D mno mno sa najviac paci Protiv pravil :D hh mno a vedeli ste ze ma sestru???? *3*
      • eevik3

        Re: Re: Dimuška

        jj ja vim že ma sestru *3* ,Dimča je nejlepší zpevak co znam!!!! *14*
  • Dima Bilan

    Ahojte fanynky Dima Bilan možu jenom říct že je skvělej *14* *14* *14* je to zlatíiiiiiiiii ,neskoušel někdo na jeho oficialních stránkach se zaregistrovat na chet mně to nejde ach jo *9* *9* *9*
  • Dima

    Dima je úplně nejlepší na světě. Nejlepší jako zpěvák i jako kluk. Nepochopím ty blbce co tady posuzují, jestli je homosexuál či co. Jak to kdokoli z vás může vědět. Nikdo ho neznáte osobně a přečíst si o něm může každý kde co. Ty svoje mindráky si nechte pro sebe, nikoho to nezajímá. Hlavně Misskot-fuck you! Tohle je pro lidi, kteří mu fandí. A já mu teda fandím je nejlepší se vším všudy!!!!!
  • eevik3

    dimuška

    Hele,když nekdo shaníte jeho CD tak si ho stahne te!to neni složitá věc! *3*
  • dima

    nevíte někdo kolik měří? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit