Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Platonov je darebák

    Pan Švehlík je opravdu vynikající herec, včera jsem se o tom přesvědčila ve hře Platonov je darebák....nemohla jsem z něj spustit oči, jeho mimika je vážně kouzelná, měla jsem velké štěstí, že jsme získali místa už ve 3.řadě. Klobouk dolů,Davide.
  • David

    Davida znám pouze ze seriálu Dobrá čtvrť a je to vážně sympaťák. Být na místě Katky, tak jsem do něj zamilovaná až po uši:-)
  • David je jednička

    Ahojky tak tenhle herec to je fakt kusanec ze všech...a nej sexy je ve filmu Hypermárket škoda že jsem si ho nestačila nahrát *9* nemá ho někdo?
  • heh

    joo je fKT STRAĚN HESKEJ
  • přáníčko

    Dobrý den,nejsem žádná pubertální fanynka (je mi 32let)a Davida Švehlíka jsem donedávna neznala,nebo mě zřejmě nijak nezaujal,ale poté co jsem s ním viděla film na HBO,tak musím říci,že je to moc sexy chlapík,dovoluji si tvrdit,že jeden z nej sexy chlapů v ČR.Dokonce ani můj přítel,který je opravdu jednička se mu nevyrovná(ale to si nechám pro sebe):-).Čili bych Davidovi,chtěla pogratulovat a popřát do nového roku,moc,moc štěstíčka,zdravíčka,lásky a hodně skvělých filmových rolí.Jarka
  • Velký sympaťák

    Davídku, jsi moc krásný a sympatický chlap. Tento týden jsem si tě "vychutnala" v Hypermarketu. Byl to sice béčkový film a tys byl jednička a úplně jsi to rozsvítil. *14* *14* *14* *5* *3*
  • Pravidla lži

    super film, skvělé obsazení, jsem nadšená !!! *3*
  • přáníčko

    David je moc fajn herec a sympaťák, s Jitulou se k sobě moc hodí. Můžu jim jenom popřát hodně super rolí a kupu společného štěstí s malinkou princeznou. *4*
  • Malý plk

    David působí jako normální člověk, který především hraje a nemá zapotřebí dělat cvičenou opici všem novinářům od Vlasty až po Ohníček. Vypadá to u něj na zajímavou hereckou budoucnost.
    P.B.
  • další seriál v kterém účinkuje David Švehlík je Letiště
    • Davide,jsi nej!

      Davide, hraješ skvěle, budeš brzy patřit k naší herecké špičce, jestli už nepatříš, a s tvým hlasem..Jitce tě přeju, ale i závidím...jsi prostě můj idol, něco jako český Yoan Gruffudd (Hornblower,Lancelot v králi Artušovi), jesti ho znáš,taky hraje skvěle.. *3* České divadlo si zcela jistě obohatil, jsi charismatická osobnost.Mohl bys také natočit nějaký romantický film,ne pohádku,nejlépe historický? Takže hodně dobrých rolí, a zdravou holčičku, je moc hezká, já mám děti dvě,tak doufám,že jich budeš mít taky hodně.zdravím *3*
      • Re: Davide,jsi nej!

        jak tak koukám, většina přispěvovatelek je po 30cítce, ale přesto přiznávájí pocity jako za mlada..nu, není se zase až čemu divit, tento pán má prostě charizma jak kolo od vozu, je fakt, že mě David také zaujal, má něco křehkého ale zároveň velmi silného v sobě, co dnešním mužům chybí..pořád mě někoho připomínal(už v té pohádce), až mě došlo, že je synem neméně známého a šikovného herce pana Švehlíha sen.má jeho ústa a nejspíš i základy dobrého vychování..těší mě, že se pomalu prosazuje, dnešní doba nepřeje kvalitě, tak třeba v tomto případě zažijeme krásnou vyjímku...hodně štěstí jak na jevišti tak v osobním životě *4*
        • andrii

          Re: Re: Davide,jsi nej!

          Krásná slova. Líbí se mi na Davidovi to, že není jako ti ostatní herci, kteří na sebe rádi upozorňují a považují se za rádoby celebrity. David je výborný herec, který se dokáže prosadit a myslím, že všechny diváky si získá nejen svým úžasným charisma, ale především bravurně ztvárněnými rolemi ve filmech a seriálech. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit