Přejít na výpis diskuzí

David Švehlík

OSOBNOST 31.12.2006 
235 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andrii

    David Švehlík

    David je velmi zajímavý herec s příjemnou barvou hlasu a určitě se mnou budete souhlasit, že má i úžasné charisma. Ráda bych zašla na nějakou divadelní hru, ve které David hraje. *3*
  • David

    david KRIMINÁLKA ANDĚL *15* *14*
  • krasavec

    svehlik je fakt fesak a sympatak, skoda ze uz je zadanej....
  • Anděl páně

    Dneska jsem se svou malou neteří shlédla pohádku Anděl páně a moc se mi líbil David Švehlík i jako žebrák i jako hrabě byl tak *4* a zároveň *5* .Jen tak dál Davide.Jste jednička *14*
  • Platonov je darebák

    Pan Švehlík je opravdu vynikající herec, včera jsem se o tom přesvědčila ve hře Platonov je darebák....nemohla jsem z něj spustit oči, jeho mimika je vážně kouzelná, měla jsem velké štěstí, že jsme získali místa už ve 3.řadě. Klobouk dolů,Davide.
  • David

    Davida znám pouze ze seriálu Dobrá čtvrť a je to vážně sympaťák. Být na místě Katky, tak jsem do něj zamilovaná až po uši:-)
  • David je jednička

    Ahojky tak tenhle herec to je fakt kusanec ze všech...a nej sexy je ve filmu Hypermárket škoda že jsem si ho nestačila nahrát *9* nemá ho někdo?
  • heh

    joo je fKT STRAĚN HESKEJ
  • přáníčko

    Dobrý den,nejsem žádná pubertální fanynka (je mi 32let)a Davida Švehlíka jsem donedávna neznala,nebo mě zřejmě nijak nezaujal,ale poté co jsem s ním viděla film na HBO,tak musím říci,že je to moc sexy chlapík,dovoluji si tvrdit,že jeden z nej sexy chlapů v ČR.Dokonce ani můj přítel,který je opravdu jednička se mu nevyrovná(ale to si nechám pro sebe):-).Čili bych Davidovi,chtěla pogratulovat a popřát do nového roku,moc,moc štěstíčka,zdravíčka,lásky a hodně skvělých filmových rolí.Jarka
  • Velký sympaťák

    Davídku, jsi moc krásný a sympatický chlap. Tento týden jsem si tě "vychutnala" v Hypermarketu. Byl to sice béčkový film a tys byl jednička a úplně jsi to rozsvítil. *14* *14* *14* *5* *3*
  • Pravidla lži

    super film, skvělé obsazení, jsem nadšená !!! *3*
  • Davide,jsi nej!

    Davide, hraješ skvěle, budeš brzy patřit k naší herecké špičce, jestli už nepatříš, a s tvým hlasem..Jitce tě přeju, ale i závidím...jsi prostě můj idol, něco jako český Yoan Gruffudd (Hornblower,Lancelot v králi Artušovi), jesti ho znáš,taky hraje skvěle.. *3* České divadlo si zcela jistě obohatil, jsi charismatická osobnost.Mohl bys také natočit nějaký romantický film,ne pohádku,nejlépe historický? Takže hodně dobrých rolí, a zdravou holčičku, je moc hezká, já mám děti dvě,tak doufám,že jich budeš mít taky hodně.zdravím *3*
  • přáníčko

    David je moc fajn herec a sympaťák, s Jitulou se k sobě moc hodí. Můžu jim jenom popřát hodně super rolí a kupu společného štěstí s malinkou princeznou. *4*
  • Malý plk

    David působí jako normální člověk, který především hraje a nemá zapotřebí dělat cvičenou opici všem novinářům od Vlasty až po Ohníček. Vypadá to u něj na zajímavou hereckou budoucnost.
    P.B.
  • další seriál v kterém účinkuje David Švehlík je Letiště

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit