Přejít na výpis diskuzí

David Matásek

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako skinheads mu to seklo těžký boty holá hlava škoda že orlík skončil *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • m

    Proc se to tu resi?! Proboha "vlastenci" kdyz uz si tak rikate piste aspon bez chyb! i/y vam asi nic nerika. Orlik byl hlavne o rebelii proti rezimu. Vzdyt skoro ani oni sami poradne nevedeli co to znamena, precetli si to ve 100+1ce, vic informaci se tu ani dostat nedalo. Matas je hlavne skvelej tata a manzel. Vy zoufalci ani nevite jak se chovat nesobecky a ohleduplne. NAUCTE SE RIDIT!
    • Manžel bude jistě skvělý, když už je ženatý potřetí.
  • bone and red

    Vetsina z vas tady mele hovna...skinhead nemuze byt rasista, zakladni podminka. Je sice pravda, ze orlik nebyl neonac.zamereni, ale byl rasistickeho zamereni, coz je nesplneni podminky cislo jedna...kapito kapri?
    • Re: bone and red

      Takže WP. (pro blby: white power) *3*
  • Davida ako dobrého herca som vnímala už v básnikoch, vôbec by ma ale nenapadlo že bol členom skupiny Orlík.Tým sa mi mení úplne pohlad nan ale k pozitívnemu ,pretože skupina Orlík bola perfektná tým že dávala ludom niečo iné ako klasické kapely . Tak rešpekt :)
    • Nevím, co je pozitivního na tom, že se na koncertech Orlíku hajlovalo.
  • Luky1987

    Dobrý herec 

  • Nevim, jestli se David Matasek narodil v Praze, ale urcite chodil do Základní školy v Hradci Kralove. Chodila jsem s nim v roce 1979 do hudebniho kroužku pod vedením Miroslava Havrdy.
  • Cože????????

    Jsme ve svobodné zemi, skutečně ano, ale D.Matásek je člověk, který se působením kapely Orlík snažil sovobodu potlačovat! To je sice hezké, že je to "herec", ale zmínit fakt, že je jeden ze zakladatelů v podstatě první ultrapravicové skupiny jen pod čarou a mimo děk....je minimálně nezodpovědné!!! *13*
  • Dej si pozor na OI!

    Až nás bude víc,skinheadů se boj, Matásek je nejlepší kytarista.
    • Re: Dej si pozor na OI!

      jasan, je to Bůůůůh
  • Tetování

    Nevíte náhodou někdo, co má David Matásek vytetováno na rameni? Díky.
  • Tetování

    Docela by mě zajímalo co má David Matásek vytetovaného na rameni. Já jsem se totiž vsadila s kámoškou. Ona tvrdí že je to had a já, že je to orel. Poradíte mi???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit