Přejít na výpis diskuzí

David Matásek

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tetování---čínskej znak...sorry tatko mobil 732945570
  • ...pozdrav z dalky

    ....po dlouhe dobe jsem se divala na vsechny dily Basniku a po sedmi letech ve Spojenych Statech Americkych jsem se zase od srdce smala a pripadala jsem jsi jako doma.David Matasek je opravdu obdivuhodny muz na dnesni Ceske scene, no ne? Tak ho timto zdravim z NY a preji mu mnoho uspechu a usmevu......Lea
  • matasek ma na rameni orla s hadem a na yadech pterodaktzla
  • Orlík

    Orlík nikdy neměli fašistickou nebo neonacistickou myšlenku. Orlík skončil kvuli tomu že na posledním koncertě 800 lidí hajlovalo. I když doslova Orlík byl proti fašismu v písni Faschos. Nenávratná škoda orlíku... *9*
  • Matásek není nazi

    To Bohouš Trnečka:to ho asi moc neznáš,asi jsi nikdy neslyšel nic od Orlíku nebo od Hagen Badenu.V Básnících je fakt dobrej. Jo a ještě se nauč pravopis.
  • jake tetovani ma david matasek na rameni.dekuji monika
  • Sen

    Sice jsem se o Davida nikdy nezajímala ani jako o herce ani jak o člověka, ale dnes se mi o něm zdál neskutečně živý sen.Vůbec nechápu proč???Tak sem si otevřela na PC jeho stránky , ale to co by mne zajímalo jsem tam stejně nenašla, takže ho tímto jen zdravím a přeji spoustu krásných snů ,aspoň z části takových ,jako jsem měla dnes já.
  • Ja jsem se o Davida taky drive nezajimala, zaujal me az nedavdo. Taky jsem byla na par predstaveni v divadle a je fakt vybornej. Kdo to jeste nevi, tak na zadech ma vytetovanyho obrovskyho a je to fakt sexy.....E
  • .....obrovskyho orla....jsem chtela napsat...e
  • Pan Matásek je fakt skvělý

    Dobrý večer, chtěla bych tímto prostřednictvím pozdravit pana Matáska a sdělit mu, že ho mám moc ráda, je velice sympatický a přeji mu, aby se mu dařilo a abychom ho co nejčastěji mohli potkávat jak na televizní obrazovce, tak na divadelních prknech a třeba i v rozhlase. A jestli toto náhodou bude někdy pan Matásek číst, moc ho prosím, jestli by mi mohl napsat na uvedený mail aspoň pár řádečků, moc děkuji. Já bych se s ním moc ráda seznámila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit