Přejít na výpis diskuzí

David Desrosiers

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • emo-monstrum

    mujuju

    Sexi emoušeek lovee megha klásnej *14*
    • Re: mujuju

      oh nechci ti kazit náladu a názor, ae David je už takovej hodně dlouho..začal s tím když o Emo ještě nikdo nevěděl...tkže sorráč..ae nepřirovnávej ho k emu, sakryš když se kluk maluje nosí převážně černé věci, má UŽ zase černé vlasy tak musí být emo??? NO!!! Jinak s tim že je sexy souhlasim *14*
      • mishqa

        Re: Re: mujuju

        souhlasím s tebou.. jneom protože chodí celej v černém nemusí bejt emo....:) *1* *1* *1* *1*
  • Daveee je neeej!!

    ÓÓ!! Davídek je tak úúžasnej!! A tak sladkej!! Trošku mě namíchnul když se teď odbarvil zpátky na blond ale furt je to naše zlatííčko!! Jeho obrázky jsou nádhernýý!! A vždycky na koncertech mu to sluší nejvíc, umí fakt udělat show, ale to samozřejmě uměj celý Simplíci, že? Je to opravdu skvělá, vynikající kanadská skupina!! Je opravdu sladkej nato že je mu 28 a bude mu 29! Opravdu, nehrajou si na žádný hvězdy, dělaj jenom srandu a jsou fakt vtipný, dělaj všechno pro fanoušky, aby byla dobrá atmoška *3* A řekla bych že Dave umí udělat největší srandu, je fakt skvělej!
  • Krása

    Daaaavidek je nádhernej!! Prostě jsem z něho vedle, ostatně jako i ze Seba a Pierra. Prostě SP jsou nej!!!!! 4ever!! *14*
  • nikolletka

    ...

    jo celkem fešná šukna *1* *1*
  • super

    Je to druhej nejhezčí klučina na světě po mim Vašíkovi 4ever
    • ...

      I love David *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hello,

    Hello,
    How are you? I saw your profile today at (www.osobnosti.cz)and feel like contacting you.
    I feel we may become matches (tessy_4000kuru@yahoo.com. ) is my contact. Kindly make a contact if you are interested, so that i can send you my picture for you to know who iam meanwhile my name is Tessy. I will appreciate it if you give a good responds.Thanks and remain blessed.
    (Remember the distance,color or age does not matter but love matters alot in life)
    have a nice day.
    your in love tessy kuru.

    Ahoj,
    Jak se máš? Viděla jsem váš profil dnes (www.osobnosti.cz) a pocit, že Vás kontaktovat.
    Cítím se nám může stát zápasy (tessy_4000kuru@yahoo.com.) Je můj kontakt. Laskavě vytvořit kontakt, pokud máte zájem, takže i vy můžete posílat na můj obrázek, abyste věděli, kdo iam mezitím jmenuji se Tessy. I oceníte, pokud budete dávat dobrý responds.Thanks a zůstat požehnal.
    (Vzpomeňte si na dálku, barvy či věku nezáleží, ale láska hodně věcech v životě)
    Hezký den.
    Váš v lásce tessy kuru.
  • David je nejvíc borec!!

    David je úžasnej *14* mám ho fakt ráda, akorát mě štve ,že už tak nějak dospěl *9* ,ale na koncertě byl DOKONALEJ *14* ten tam tak kravil *1* jsem z něho byla vyřízená!! Prostě si myslim,že ten má srdíčko na správným míste *14* ... A hlavně..je náádhernej! *14*
  • vladka182

    pusáá

    Davidko je fesaak ja ho zboznujem..i ked si dal ostrihat jeho krasne vlasky..milujem ho a simple plan tiez! *14*
  • lucka33

    Blahopřaní

    DAVÍDKU VŠECKO ALE VŠECKO NEJLEPŠÍ K TVÉMU DNEŠNÍMU SVÁTKU *14* *14* *14*
  • aneta-ka

    HAPPY BIRTHDAY :D

    juuu toto letííí Davídek má dneska narozeniny
    tak i ode mě ti přeju všechno nejleší zdraví štěstí moje lasko I LOVE YOU *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit