Přejít na výpis diskuzí

David Desrosiers

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • David B-day!

    Všechno nej, dave! Přeju ti k tvým 29tinám všechno super, hodně úspěchů jak s klukama tak s Pierrem:-D. Ať seš furt mladej, hezkej, vtipnej a skvělej basista jako teď. Ať ti to vychází s klukama a hlavně to pořádně oslav a vožer se, protože 29 je člověku jenom jednou, možná dvakrát v životě! Ty víš že jsme tě měli, máme a budeme mít pořád stejně rádi! 4ever Simple Plan!
  • emo-monstrum

    mujuju

    Sexi emoušeek lovee megha klásnej *14*
    • Re: mujuju

      oh nechci ti kazit náladu a názor, ae David je už takovej hodně dlouho..začal s tím když o Emo ještě nikdo nevěděl...tkže sorráč..ae nepřirovnávej ho k emu, sakryš když se kluk maluje nosí převážně černé věci, má UŽ zase černé vlasy tak musí být emo??? NO!!! Jinak s tim že je sexy souhlasim *14*
      • mishqa

        Re: Re: mujuju

        souhlasím s tebou.. jneom protože chodí celej v černém nemusí bejt emo....:) *1* *1* *1* *1*
  • aneta-ka

    HAPPY BIRTHDAY :D

    juuu toto letííí Davídek má dneska narozeniny
    tak i ode mě ti přeju všechno nejleší zdraví štěstí moje lasko I LOVE YOU *14*
  • Dave<3

    Bůůh v lidský podobě :D <3 Dave 4 Ever :D stě nejůžasnější stvoření na světě *14* *1* *14* *3*
    • Re: Dave<3

      jojo souhlasím *1* *1* *14*
  • simple.plan-fan

    David 007

    Taky se vám zdá lidičky, že se po Davidovi slehla zem? Je to nějaký divný. Nikde se neukazuje, nejsou o něm zprávy. Pierre a Chuck jsou v Kalifornii a makaj na novym cédéčku, Seban vydává EPčka a točí vlogy a mlogy, Jeff teďkon uvádí jeden fesťák a David vůbec nic! Mam o něj starosti, měl by se někde ukázat! Takovejhle fejšněj klučina a von se schovává doma! To by měl bejt trestnej čin *1* .
  • Best človíček

    David je prostě nej!I love you David♥ *14* *14*
  • super

    Je to druhej nejhezčí klučina na světě po mim Vašíkovi 4ever
    • ...

      I love David *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nej Davídku

    Davííííí, všechno nejlepší ty náš velkej chlape :o*** hodně štěstíčka, zdravíčka, rozumu dobrého...:D :D nooo a hodně úspěchů se SP a ještě oooo moooooooooooooooc vííííc fanoušků!!!! Páč jsi skvělej!!! Všichni jste skvělí!!!!! Milujeme tě!!! *14* *14* *14* *14*
  • Daveee je neeej!!

    ÓÓ!! Davídek je tak úúžasnej!! A tak sladkej!! Trošku mě namíchnul když se teď odbarvil zpátky na blond ale furt je to naše zlatííčko!! Jeho obrázky jsou nádhernýý!! A vždycky na koncertech mu to sluší nejvíc, umí fakt udělat show, ale to samozřejmě uměj celý Simplíci, že? Je to opravdu skvělá, vynikající kanadská skupina!! Je opravdu sladkej nato že je mu 28 a bude mu 29! Opravdu, nehrajou si na žádný hvězdy, dělaj jenom srandu a jsou fakt vtipný, dělaj všechno pro fanoušky, aby byla dobrá atmoška *3* A řekla bych že Dave umí udělat největší srandu, je fakt skvělej!
  • David je bůh <3

    Já ho prostě miluju <3
    • Re: David je bůh <3

      Jj souhlasim *14* jo jestli tu je nekdo kdo ma moc rad/a daveho jako ja tak mi pisnete na icq 492182123 *4*
      • ywett

        Re: Re: David je bůh <3

        *1* to bych prvně musela vědět jak moooc ráda ho máš ty *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit