Přejít na výpis diskuzí

David Desrosiers

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucka33

    Blahopřaní

    DAVÍDKU VŠECKO ALE VŠECKO NEJLEPŠÍ K TVÉMU DNEŠNÍMU SVÁTKU *14* *14* *14*
  • Dokonalost

    *9* *14* On je nejdokonalejšííí.. A nejviiic byly na koncertu v Praze jeho červene kalhoty:D:D:D...Uplně žeru hoo...
    • Re: Dokonalost

      Souhlaím, v Praze to Davidovi mooooc slušelo!!!!
  • lucka33

    blahopřaní

    přeji Davídkovi všechno nejnejnejlepší k jeho 28. narozeninám a doufám že se mu splní vše na co si vzpomene. *14* *14*
  • vladka182

    pusáá

    Davidko je fesaak ja ho zboznujem..i ked si dal ostrihat jeho krasne vlasky..milujem ho a simple plan tiez! *14*
  • David je nejvíc borec!!

    David je úžasnej *14* mám ho fakt ráda, akorát mě štve ,že už tak nějak dospěl *9* ,ale na koncertě byl DOKONALEJ *14* ten tam tak kravil *1* jsem z něho byla vyřízená!! Prostě si myslim,že ten má srdíčko na správným míste *14* ... A hlavně..je náádhernej! *14*
  • vladka182

    ...

    davidko ma dneska narodkyy *14* prajem vsetko len to najlepsie..on je uplne uzasny!!! *14*
  • Všechno nejlepší.... adoufám že to pořádně oslavíme na pražském koncertě *14* *3*
  • Love

    Lidi neřešte fotky.Stejně všichni dobře víme, jak Davídek kráááááásně vypadá.On je úúúplně super mega ultra úžasnýýýýýý. *14* *14* *4* *4*
    • Re: Love

      souhlasim s tebou je užžžžasnej *14* *3*
  • For David

    David....ten je úpa žůžasnej...strašně krásnej chlapec... *14*
  • Desrosiers

    Hej holky muj je a basta! *5* jako *15* nej kluk na světě *14* a ještě piee *3* a simple plan celkově *14*
    • simple.plan-fan

      Re: Desrosiers

      Nebuď naivní! *7* *13* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit