Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plakát

    Pro fanoušky Davida Boreanazy....v časopisu Popcorn je plakát který vyobrazuje Davida a Emily znázorňující Sběratelé Kostí...Vydání 11/10.. *14* *14* *14*
    • lenka.r

      Re: Plakát

      no to je super *3* hned zýtra si pro něj jdu *3* *14*
  • karoll003

    angelus

    ach a ängel je tak krasny ja bych chtela byt v tom serialy a byt jeho hoka a potom a by me kousl *14*
  • trish.24.stratus

    davidek

    Davidek je ten nej nej nej nej nej nejhezci herec v celem vesmiru on je upe bozsky krasnej*14* a kdo nesouhlasi at mi to rekne do oci *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *14*
  • trish.24.stratus

    angel

    David je jako Angel uplne nadhernej(božskej,okouzlující,se xy,atd) vite co myslim je upe nej nej nej nej nej nej nej nejhezci herec v celickem vesmiru.Je božskej CHLAP!!!!! *14* *14* *4* *4* *4* ... *14* <3
    • angel.and.connor

      Re: angel

      souhlas.....100% *1* *1* *14* *14* *14*
  • i love you

    Davidek je upe uzasnej *14* ! Ten je fakt upe boziiiii *4* jaho upe zboznuju <3 a kdo nesouhlasi je vymastenej idiot!!!! *14* *14* *14*
  • angel.up

    ajlafju buffienžl

    ajlafju Viděl ji sedět na schodech u její školy. Byla krásná, mladá a plná života. Nová přemožitelka. Zamiloval se do ní. Ano, upír se zamiloval do přemožitelky. A jelikož se začali setkávat, láska rostla a nejen u něj. Při prvním polibku zjistila, kdo je ten krásný, tajemný muž, co si říká Angel.... upír. Jenže láska je větší než jakákoliv překážka na světě.♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥
  • David / Angel

    David je opravdu moc charismatický muž. A zaujal mě i svým hereckým šarmem. Umí zahrád hodného a hrdinného Angela,bez soucitu zlého Angeluse i humorem nabitého Seelyho Bootha. Opravdu ho obdivuji a doufám že serial Sběratelé kostí se delších řad ještě dočká. A že to konečně s "Kůstkou" dají dohromady, protože tvoří skvělý pár. *4* *4*
    • lenulka11

      Re: David / Angel

      Naprosto souhlasim!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4*
  • David

    David je fascinující. Talentovaný. Jeho oči jsou úžasné. Sice se píše, že je závislý na sexu stejně jako Tiger, no a? Aspoň není zvrhlík jako ten Jesse James, kterýho bych se nedotkla ani za diamantovej prsten.
    Je škoda, že David nestává víc rolí ale jako Booth je super *4*
  • Bydliště

    Ahoj lidičky...netuší někdo z vás kde tenhle fešák bydlí?...chtěla bych se totiž podívat na google earth *4*
    • napiš na google david boreanaz house a ono ti to najde :-D
  • angel.and.connor

    oooo

    ach bože to jeho břícho!! *14* *14* k sežrání já bych ho celýho..... *1* *14* *14*
    • Re: oooo

      To neni nic novyho :D...ty bys taky sezrala vsechny :D..ja uz ani nevim koho mas nejradsi :D...ja uz vim!!! MĚ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší