Přejít na výpis diskuzí

Daniela Šinkorová

OSOBNOST 31.12.2006 
236 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    mila Danielo jste vynikajici herecka moc vas obdivuji *4* .rada se na vas divam v ordinaci pusobite na me simpaticky *4* cau
  • danielka super nejlepsiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *4* *14* *3* *9* *9* *4* *15* *8*
  • Daniela

    Ježiš ona je tak super ženská:-) Strašně moc jí přeju aby se umístila!!! Škoda že se neumí dohodnout s lidma aby hrála v televizi.... *3* *9* *16* *14*
  • Daniela

    Síce som zo Slovenska ale D. Šinkorová sa mi veľmi páči ako herečka je naozaj sqelá držím palce...:)
  • polianah

    chcem danielu spátky do TV

    napsat jí na email ať se trošku snaží že mi lí pomůžem *4*
    • Re: chcem danielu spátky do TV

      Tak jí napiš....
      • polianah

        Re: Re: chcem danielu spátky do TV

        dobře, tak já jí napíšu!!!!!!! *4*
        • Re: Re: Re: chcem danielu spátky do TV

          Dej pak vědět co ti napslala!!! *4* *1*
  • ahojky danielko jsi moc super hodna zenska ,hezka , mila ,jsi proste superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pa pa vladka *3* *3* *3*
  • Daniela

    Jste skvělá herečka i zpěvačka.Role Gity Petrové je skvělá,moc se k vám hodí.Vypadáte úžasně.Jste hodně podobná na moji tetu.Držím palce.Přeji vám hodně skvělých nabídek.
  • ......

    Je to výborná herečka a zpěvačka k tomu a je jenom škoda, že své umění musí ukazovat na Slovensku *9*
  • danka

    nejlepší fotky,díky...smrdíte až za roh,ale danka je nej!!!!!tak bacha na letadla!!! *3* *15* *4* *5* *13* *9* *9* *3* *1* *1* *5* *14*
  • Danči

    dobrý den jste opravdu skvělá zpěvačka atak stejně dobraá herečka moc vás obdivuju prosím písnite mi email *3* *4* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit