Přejít na výpis diskuzí

Daniela Šinkorová

OSOBNOST 31.12.2006 
236 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ordinace

    jak dopadlo první kolo týčka,ví někdo? *9*
  • chci se o Tebe sterat a rozmazlovat Te jsi užasna!
  • ....

    Ahoj, chci se s Vámi o něco podělit. Chceme Danielu do TV proč? Protože ji máme rádi. Jenže ona nás ne. Napsala jsem do jednoho pořadu do TV 6e si přeji hosta na přání...jako Danielu no a víte co jsm dostala za maila? Toto:Zdravím, Daniela Šinkorová po bulvární smršťi už nepřijímá žádné pozvánky do tv.
    Takže bohužel...
    Míra Hejda
    ředitel programu
    www.mirahejda.cz
    Kiss Proton, s.r.o.
    Husova 58, 301 00 Plzeň
    E-mail: mhejda@kiss.cz
    -----Original Message-----
    From:xxx
    Sent: Sunday, June 28, 2009 7:59 PM
    To: mhejda@kiss.cz
    Subject:
    Zdravím, mohli byste do toho pořadu pozvat Danielu Šinkorovou? Bylo by to skvělé. Děkuju moc,
    Takže když už nechce do TV tak...jak bych to řekla slušně...ať se jde vycpat...moc mě naštvala...až do dneška jsem ji měla hrozně ráda, fakt moc...ale timto mi vyrazila dech...škoda..no.
    Když chce aŤ si žije na tom svym Slovensku a jsem k těm lidem co ji ach Bože maj rádi už neleze...achjo...
    Takže v TV ji už neuvidíme...a já s na ni těšila...hlavně ji lidi neomlouvejte...hlavně že si na Ordinaci vydělala x peněz a teď si užívá...tak sbohem...bylo to ale hezký...:-((((( fakt nevim co budu dělat...Fakt moc dík Danielo.
    Ani už se na těchto stránkách nic neděje...hm...asi je konec..tak pa:-(
    Takže se na ni vykašlete...a nechte ji bejt ať skejsne s tim svym... *5* *9* *9* *7* *9* *8* *8* *16* *13*
  • Dnes jsme vás viděli ve Vyškově - velký dík, byla to paráda !!! Víte, tady je publikum trošku "chladnější", ale o to upřímnější.
    Srdečně zdravíme !
  • polianah

    nikdo

    to sem snad nikdo nechodíte *13* *7*
    • Re: nikdo

      Ne nechodí, napsala si jí teda? Já jo a ještě mi neodpověděla....
      • Re: Re: nikdo

        je to trochu déle..asi rok xD psala jsem jí a mě odepsala celkem dost rychle....odpověď jsem získala asi tak do 3 dnů..... *4*
      • hudy

        Re: Re: nikdo

        Ale chodí, já třeba často, ale nepíšu o) *4*
  • Všechno nejlepší k abrahámovinám!🙂




  • polianah

    kjh

    pokud sem někdo chcodí tak proč nepíšete jestli už se vám nelíbí tak mi napište *8*
  • všechno nejlepší k arozeninám Vám přeju a hodně zdraví v Novém roce a štěstí k tomu a taky hodně pracovníc ale i osobních ůspěchů *14* jste moc fajn herečka a ještě lepší zpěvačka *14*
  • Jsi nadherna vzrušujici osubka kterou si přeju dostat k narozeninam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit