Přejít na výpis diskuzí

Dani Filth

OSOBNOST 2.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cof

    ich albumy do roku 2003 su nenormalne perfektne! a Dani je strasne zlaty taky malicky a ako pekne spieva *1*
  • Muj milášek

    miluju Daniho Filtha a Satana!!!!!!!! *14*
    • Re: Muj milášek

      a Verču:D!!!! *14*
  • Geniální Dani

    Hudbu Daniho Filtha, potažmo CoF miluju už tak 10 let.Jeho tvorba přinesla nové světlo,(či spíš TEMNOTU?)do Black Metalu vůbec.Dani,díky za famoozní a temná veledíla která jsi stvořil..Z jeho tvorby,bych chtěl zvláště vyzdvihnout "Dusk and Her Embrace a Cruelty and The Beast.Vivat Black Metal. *16* *5* *16*
    • Re: Geniální Dani

      moje slova,ale CoF jsou,jak rika sam velky dani dusk metal;)
  • Dan

    Dani Filth je blbeček a malý kvičící prase- chce se mi z něho blejt.btw vypadá jako debil a neni to chlap ale píča
    • Re: Dan

      Di do prdele ty šampóné zkurvená Dani má bezvadnej hlas..di poslouchat holčičku Biebera a nepomlouvej.. do očí bys mu to neřek co ty pičko???nakup si teplo prádlo a neotravuj čůráku malej!!!
    • linnnntu

      Re: Dan

      ty ses píča!!!
    • Re: Dan

      Dani Filth je největší borec...a blbeček není...to říkají jen ti co nic neumí a závidí ostatním že oni joo..je možná šílenej..ale až dokážeš to co on a víc tak si borec...do té doby neurážej nadřazené skupinyyy
  • beast

    vb

    jedina vec kterou opravdu nechapu jak ho holky muzou balit jako namaskovanyho ? jinak knedlik of filek rocks
    • Re: vb

      no je proste hezkej aj namaskovanej mu to slusi vzdycky jo a knedlik tak mu rika muj stryc ze je knedlik *1*
  • Je to magor

    to je pěknej hnusák fuj
  • je to prase

    kvičí jak prase před porážkou je to nechutné je mi z toho na blití
  • hop je pičowyna

    hoperi zpiwaj pro penize!ale black a death metalisti spiwaj pro nazor!a ne skrs prachy!
  • system

    hopeři

    tak s timhle dete do prdele to ze nekdo rad posloucha hip hop jeste neznamena ze je 14letý šampon s tunou gelu na hlave a vubec ostatni styly...proste ja mam rad treba klasickej rock nebo heavy metal atyhle styly mi nevadi jedine co snad opravdu nemusim je punk :) chci tu jen rict, ze vy si zijete v tom svym svete a nadavate do hoperů ze to jsou buzny a jak mohou neco jak hop poslouchat....nic otom stylu nevite vite akorat tak to, ze zije nejakej dani filth a vic vas nezajima
    • Fuck of Ty šanpone a poslouchej si ty svoje pocitacovy skupiny na nepis sem
  • Něco mě na tom člověku přitahuje ale nevím co každopádně co se týče deniho a skupiny cradle of filth docela dobrá skupina a u mě se umístila na pátém místě a to je co říct protože sem velmi vybíravá co se týče hudby jinak další moje skupiny který miluju jsou 1.MÍSTO: MOTIONLESS IN WHITE/2.MÍSTO: SLIPKNOT /3.MÍSTO: NEW YEARS DAY/4.MÍSTO: EVANESCENCE/5.MÍSTO: CRADLE OF FILTH. To je vše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit