Přejít na výpis diskuzí

Dani Filth

OSOBNOST 2.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • linnnntu

    kokoti

    vy ste vsecky uplny pice!!! ze je dani blbecek a kvici jak prase nemuze rict zadnej normalni clovek a metalista!!! vy ste asi hoperi nebo neco tak ze???? pac matalista by tohle nenapsal ...dani je fakt dost hustej BBBorec a vy mu nesahate vubec nikam tak si ty svy trapny kecy piste nekam jinam tady vam na ne neni nikdo zvedavej! *13* *13*
    • Re: kokoti

      j souhlasim
    • siren

      Re: kokoti

      Souhlasím *10*
      Ale trapných primitivů si nevšímat,my bychom se nesnížili k jejich pomlouvání či pomlouvání jejich idolů...je to sdílená stupidita,kterou trpí množství puberťáků...
  • Dani

    Dani Filth je zajímavá osobnost.Jeho styl se mi líbí i když s některými věcmi které propaguje nesouhlasím.Zajímal by mne jeho osobní život.
    • Re: Dani

      tak třeba v kuchyni má něčí kostru hezky osvícenou a zazděnou v podlaze, a ještě pár kostlivců má takhle různě po domě a zahradě
  • CoF Jsou nejlepší

    Dani Filth je nadherny chlap!! A je to Ikona Black metalu!! Už se těším až ho uvidím naživo v Praze 17.4.09!! *14*
    • Re: CoF Jsou nejlepší

      j souhlasim dani filth je proste nej taky bych sla na jeho koncert ale mama me tam nechtela pustit nevis kdy budou v praze zas? *7*
    • Re: CoF Jsou nejlepší

      ty jo jo to ams prvdu dani filth je nej na svete ale co?o tom sem nevedela ze byl 17.4 2009 v praze.nevis kdy bude v praze zas *7* *8*
    • Re: CoF Jsou nejlepší

      na koncertě jsem byla ,dani je úžasněj chlap *14* je nepřekonatelnej
      • siren

        Re: Re: CoF Jsou nejlepší

        Dani je hoden slova DOKONALOST!
    • Re: CoF Jsou nejlepší

      No jasně a já tam jedu s tebou!!! Bude to peklo a zasrané těsta budou zavřené v kleci a Gorgoroth je ukřižují a Cradle je rozřežou (těsta jsou mimochodem všichni šamponi co poslouchají sračky typu: disco, trance, house a spol.)
      • aloinlavela

        Re: Re: CoF Jsou nejlepší

        co? vtip? *1*
        • Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

          jasně že jo (bohužel) *1*
          • aloinlavela

            Re: Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

            no to by bylo určitě doživotní trauma *1*
            jee já tam tak chci....tak řeknu mámě že Cradle fo Filth dělá pop...A že ta osoba s kterou tam mam ject že se známe už hooodně dlouho a podobně si to upravim *15* protože já tam fakt chci!
            • aloinlavela

              Re: Re: Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

              A nejradši bych do tý klece zavřela naše uřvaný slečinky myslim Jonas Brothers pařila bych tam ukazovala jim fako a smála se jim jupííí a CoF a podobný by k tomu hráli vau to by byla prdel *1* *15*
          • aloinlavela

            Re: Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

            jaaaj *1* spíš bych je nazvala másla to zní taky dobře *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: CoF Jsou nejlepší

              nebo taky tak, prostě šamponi, másla, sračky...ale musíš uznat, že by to byla sranda, kdyby byli na tom koncíku v kleci, myslím, že by z toho zešíleli!! *1* *1*
  • mmmm

    On je úžasnej, sexy a má dokonalej hlas! skvěle do CoF zapadá.. *14*
    • siren

      Re: mmmm

      Souhlas.
  • the best

    Prostě the best zpěvák. Cradlíci celkově the BEST *14*
  • ayeret

    danik

    hele lidi jakou ma vlastne barvu oci :)pravou jsem jeho fanynka velice krátkou dobu a sháním jo něm všechno možný ale tohle mi nějak nejde najít jinak s váma souhlasím Dani 4ever! *9*
    • Re: danik

      Dani ma hnedou barvu oci-tmave hneda...Dani neni clovek ale buh,muj nejvetsi vzor,akorat,ze dosahl sveho cile z detstvi moc dobre,jeho hudba dokaze lidi ovlivnovat velkym zpusobem.A kdo nema daniho rad,zaslouzi si smrt.
      PS:Bam margea: If you don´t love this guy ,you know shit about fuck *16*
    • Re: danik

      hnědou
  • cibbar

    Dani Filth

    Dani Filth .... je k sežrání a jeho role v cradle of fear taky
  • :-*

    I love him!!! *-:
  • kate.szv

    Happy B-day

    Dani, všechno nejlepší k narozeninám ! <3... hodně úspěchů, štěstí, zdraví, radosti a všeho co k životu potřebuješ !! Káťa Jančáková :-*
  • Happy Birthday Dani

    Ták Dani má dneska narozky !!!!!! Přeju mu všechno nejlepší a hlavně ať celý COF neopouští inspirace... Ilove them *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit