Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Janda

OSOBNOST 25.9.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie

    vše nej hodně zdravi  štěsti a lasky

  • Ahoj dalibor velmi ta chcem kraasne pozdravit.ako sa mas!ja trocha zle som tak chora kaslem,ti Ako si zdravy zatial sa drziš sebe.vies ak navas si spominam aj natena si obcas spomeniem mam ta velmi rada,prajem ti pekneho sylvestra a stastlivy novy rok aby si zvladol.ahoj spozdravom monika matulova
  • Luky1987

    Dalibor Janda🤮

  • cd

    zdravim vas vsetkych. chcel by som vas poprosit o INFORMACIU KDE BY SOM ALEBO KTO BY MI PORADIL AKOZOHNAT VSETKY CD DALIBORA VELMI PEKNE DAKUJEM PROSTE MA SKVELE PESNICKY .DAKUJEM DAJTE MI VEDIET NA odkaz@pobox.sk *5*
  • Dotaz

    Máme spor zda Dalibor a Petr janda jsou bráchové.Dík za odpověd. *4*
  • Dotaz

    Máme spor zda Dalibor a Petr Janda jsou bráchové.Dík za odpověd. *4*
    • 2272

      Re: Dotaz

      Ahoj nejsou jeto jen zhoda příjmení měj se fajn ahojky *4*
  • Vše nejlepší k narozkám Dalibore,vaše hudba byla vždy super :) ,tak ještě hodně dlouhá plodná léta v hudbě a v životě jen klid a štěstí .
  • Elpíčka na prodej.

    Prodám Elpíčka Dalibora Jandy ve výborném stavu. První album Hurikán. cena 50 Kč. 2 album Kde jsi. 50 Kč. a Třetí album Deset Prstů pro život. 50 Kč.
    • komatka

      Re: Elpíčka na prodej.

      dobry den mam zajem o deset prstu pro zivot pokud ho jeste mate
  • Skřehotavý angrešt

    To jsem netušil, že tenhle skřehotavý angrešt vůbec ještě žije. A už vůbec jsem netušil, že má dokonce i nějaké fanoušky. Ale teď je to holt v módě, vytahovat tyhle pěvecké zombie. Za chvíli se snad začnou vyhrabávat z hrobů i dávno zemřelí zpěváci.:-D
    • Byl bys rád, kdybys uměl tak skřehotat, co? Neurážej, když hudbě nerozumíš, primitivní blboune!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Koncert v Středočeském kraji?

    Dobrý den, chci se zeptat, jestli Dalibor Janda má nějaký koncert ve Středočeském kraji, kdy a kde? díky za info M.
    • Pan Janda má právě v těchto měsících podzimní turné po celé republice,přesně nevím kde všude, ze Středních Čech tam snad je Kutná Hora a Nymburk. V Praze koncert určitě nemá. Myslím,že také v Plzni, Mostě a Táboře a pak na Moravě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit