Přejít na výpis diskuzí

Cillian Murphy

OSOBNOST 10.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D super komenty... aj ja prispejem:D pred vyše desiatimi rokmi ma zožral výkon Edwarda Nortona v Prvotnom strachu a týždeň som žila zmätene, moja zbierka - pekne zaprášená - dokazuje o talentovanom hercovi, géniovi, až kým som nevzhliadla Capu v Sunshine... ten film som si pozrela tesne pred štátnicami a druhý raz som ho musela vidieť ani nie po 24 hodinách, že tam hral Murphy, to je len tonová čerešňa na fantastickej torte, sunshine som videla šesťkrát a neskončí to nikdy, vidieť Merkúr, statočného Maceyho, počúvať hudbu, tešiť sa z vypestovaného "kapradí":D každú sekundu toho filmu milujem a psychológ je tam najlepším človekom zo všetkých:) viem, že o mesiac sa mi náhodne dostal do povedomia dajaký že "horor" nočný let, čo ani nebol horor, ale že sa to dialo v lietadle, ma tešilo, že tam hraje Capa, a čuduj sa svete, zase som musela vidieť ten film druhý deň, už som rozmýšľala, kvôli čomu, lebo nie je ničím extra, ale murphy je tam extra:D magicky priťahuje výkonom... a potom som zistila, že ten super psycho padouch z batmana je on, čo sa mi páčil a to ma už nútilo sťahovať filmy s ním... disco pigs je môj naj, ale je to neskutočná meňavka (videla som sedemnásť filmov s ním a neviem sa dočkať Red Lights) a keďže som začala s ed nortonom, tu by som odôvodnila, prečo som ním začala, vlastne jemu média prikladajú známku chameleóna, sú si dosť blízki a veľmi ma potešilo, keď som čítala od Murphyho, že esi praje s ním hrať vo filme... aj ja si to prajem, lebo keď sa tí dvaja zgrupia s nejakým alanom rickmanom a režírovať bude povedzme že Nolan, nastane revolúcia v kinematografii:D:D:D nie je to o počte filmov, o kráse, ale murphy je pre mňa najlepším, ani norton by nemohol zahrať všetky tie role, hoci má väčšiu charizmu... herec má byť skutočným hercom a mal by zahrať všetko, nie? a murphy to dokáže... murphy má magický talent, herecký génius, čo sa rodí raz za tri storočia:D dúfam, že dačo naspieva okrem So new a Sand... sorry za taký dlhý koment, milujem ho:D
    Piggy Capa forever
  • Krásný a velice talentovaný! To je Cillianek, miluju ho :-)
  • Cillian Murphy

    Se Cillianem Murphy jsem viděla jen 2 filmy, ale naprosto mi stačil film 'Zvedá se vítr', aby mě to utvrdilo v to, že je to jeden z nejtalentovanějších herců současného plátna....
    • Re: Cillian Murphy

      já sem s ním viděla jen jeden film "Noční let" byl tam nádhernej a máš pravdu je dost talentovaný *14*
      • Re: Re: Cillian Murphy

        nevíte pls jak se dá upravit filmografie popřípadě na profilu filmu kdo tam hrál?
  • On je krásnej

    viděla jsem s ním jen jeden film "Noční let" a byl tam uplně krásnej... *14* *14*
    • m.i.s.a.trojanova

      r

      no teda me se moc nelibi ale herec je to dobrej a ten film noční let byl užasnej *14*
  • Nej nej nej

    Viděla jsem s nim filmy Noční let a 28 dní poté...The Besst!!! *14* *14*
  • Je to gay nebo ne ?
    • není
  • loreleis

    28 dní poté

    Viděla jsem tehkle filmík asi xkrát a pokaždý je tam úplně k sežrání. Moc hezkej klučík.... *14*
  • FILM

    Mě sa nejviac páči keď bol v SUNSHINE. To byl tak užasný film :D *1* :D
  • Je to dobrý herec.

  • Cillian Murphy je druhořadý herec,Peníze nejsou v životě všechno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit