Přejít na výpis diskuzí

Cillian Murphy

OSOBNOST 10.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to dobrý herec.

  • čisté jmění:40 milionů dolarů,peníze nejsou v životě všechno.

  • čisté jmění:40 milionů dolarů,peníze nejsou v životě všechno.

  • čisté jmění 40 milionů dolarů,peníze nejsou všechno.

  • Cillian Murphy je druhořadý herec,Peníze nejsou v životě všechno.

  • Je fakt božíííí!!!! jako první jsem ho viděla v Anthropoidu.....a říkám si že je k sežrání....Pak jsem se podívala na jeho jiné filmy a přijde mi že nejsou známe.ale i tak jsem se na ně podívala a říkám si sice není slavný třeba jako Johnny Depp....ALE JE PROSTĚ LEPŠÍ!!!!! umí zahrát cokoli.....záporáka, debila ( v nějaké komedii), umí zahrát ženskou v uvozovkách,,hodně se mu povedl Gabčík..... Tento muž  nemá chybu a zasloužil by si více fanoušků...co se týče jeho očí.tak má nejkrásnější oči na světě..mám podobnou barvu ale jeho jsou hezčí...ještě vypadají hodně nebezpečně a to je na tom sexy....povahově mi přijde sympatický....a snad bude víc filmů s ním abych se pobavila :D

  • Krásný a velice talentovaný! To je Cillianek, miluju ho :-)
  • není
  • Je to gay nebo ne ?
  • Tak tohle si říkám taky!! :D :( Jsem do něho už dlóóóuhou dobu totálně zažraná:)) Je fakt suprovej:) *14*
  • dodávám, že působí dost skromně, což je mi velmi sympatické
  • Ano v těchto dvou filmech je famózní! Snídaně na Plutu je úžasný film, vtipný a zároveň vážný..Cillian to hraje perfektně! jakoby to nehrál ani :D je skvělej
  • Disco Pigs - k tomu nemám co dodat, patří do mojí top 10, lepší hereckej výkon už sem dloooouho neviděla! Ten mentálně narušenej mladík mu sedl! Výbornej herec, věřim mu všechno..ten úžasnej irskej přízvuk (i když si nejsem jistá, jestli fakt mluví s irskym akcentem) prostě famozní! Je to výbornej herec, má fakt charisma, dlouhej pohled do očí a měl by všechny ženský..krása, talent, charisma a neni to američan..no neni dokonalej? :D
  • *14* *14* *14* já ho tak miluju je ůžasnej fakt moc *1* *1* *1*
    byl úžasný ve Filmu SunShine nebo Batman začíná a na začátku temný rytíř *14* *14* *3* *15* *2* *1*
  • :D super komenty... aj ja prispejem:D pred vyše desiatimi rokmi ma zožral výkon Edwarda Nortona v Prvotnom strachu a týždeň som žila zmätene, moja zbierka - pekne zaprášená - dokazuje o talentovanom hercovi, géniovi, až kým som nevzhliadla Capu v Sunshine... ten film som si pozrela tesne pred štátnicami a druhý raz som ho musela vidieť ani nie po 24 hodinách, že tam hral Murphy, to je len tonová čerešňa na fantastickej torte, sunshine som videla šesťkrát a neskončí to nikdy, vidieť Merkúr, statočného Maceyho, počúvať hudbu, tešiť sa z vypestovaného "kapradí":D každú sekundu toho filmu milujem a psychológ je tam najlepším človekom zo všetkých:) viem, že o mesiac sa mi náhodne dostal do povedomia dajaký že "horor" nočný let, čo ani nebol horor, ale že sa to dialo v lietadle, ma tešilo, že tam hraje Capa, a čuduj sa svete, zase som musela vidieť ten film druhý deň, už som rozmýšľala, kvôli čomu, lebo nie je ničím extra, ale murphy je tam extra:D magicky priťahuje výkonom... a potom som zistila, že ten super psycho padouch z batmana je on, čo sa mi páčil a to ma už nútilo sťahovať filmy s ním... disco pigs je môj naj, ale je to neskutočná meňavka (videla som sedemnásť filmov s ním a neviem sa dočkať Red Lights) a keďže som začala s ed nortonom, tu by som odôvodnila, prečo som ním začala, vlastne jemu média prikladajú známku chameleóna, sú si dosť blízki a veľmi ma potešilo, keď som čítala od Murphyho, že esi praje s ním hrať vo filme... aj ja si to prajem, lebo keď sa tí dvaja zgrupia s nejakým alanom rickmanom a režírovať bude povedzme že Nolan, nastane revolúcia v kinematografii:D:D:D nie je to o počte filmov, o kráse, ale murphy je pre mňa najlepším, ani norton by nemohol zahrať všetky tie role, hoci má väčšiu charizmu... herec má byť skutočným hercom a mal by zahrať všetko, nie? a murphy to dokáže... murphy má magický talent, herecký génius, čo sa rodí raz za tri storočia:D dúfam, že dačo naspieva okrem So new a Sand... sorry za taký dlhý koment, milujem ho:D
    Piggy Capa forever
  • Re: wow

    Naprosto s Tebou souhlasím. V těchto dvou filmech je famózní. Hleděla jsem s otevřenou pusou.
  • wow

    Mě nejvíc dostal ve filmech Snídaně na Plutu a Disco pigs. Jeho výkon mi úplně vyrazil dech a čuměla jsem, jak talentovanej vlastně tenhle chlap je! Dokáže zahrát snad kohokoliv, od tichého záporáka přes naivňoučkého zamilovaného fantasmagora až po šarmantní a charismatickou "dámu", která si z vás po celý film dělá prdel.
  • Re: OČI

    Přesně tak. Jeden z mála lidí, kdo má tak pronikavě tajemně uhrančivé oči. Znám takových opravdu jen malé procento, a dá se říct, že to opravdu obdivuju-teda hlavně u chlapů B-).
  • FILM

    Mě sa nejviac páči keď bol v SUNSHINE. To byl tak užasný film :D *1* :D
  • mattyska

    OČI

    Kromě toho, že je neskutečně talentovaný, má ty nejkrásnější a zároveň nejděsivější oči, co znám :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit