Přejít na výpis diskuzí

Cillian Murphy

OSOBNOST 10.4.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to talent

    To, že je sladký, sympatický a velice příjemný muž není třeba až tak dodávat...spíše mě na jeho postavě fascinuje jeho báječný a neobyčejný herecký projev...v poslední době jeden z nejtalentovanějších herců a doufám, že jej budu v kinech a televizích vídávat mnohem častěji...je to přece tak příjemný pohled :-)
  • Re: ...

    jj v nocnim letu je uplne sladkej *1* *1* *4*
  • anisekk

    cillian

    videla jsem s nim film 28 dni pote a nocni let!! on je vazne krááásnýýý *1* *4*
  • ...

    škoda že má ženu..:(
    ale stejnak ho žeru..;)xD
    hlavně v Nočním letu..:-*:)
  • loreleis

    28 dní poté

    Viděla jsem tehkle filmík asi xkrát a pokaždý je tam úplně k sežrání. Moc hezkej klučík.... *14*
  • m.i.s.a.trojanova

    r

    no teda me se moc nelibi ale herec je to dobrej a ten film noční let byl užasnej *14*
  • Nej nej nej

    Viděla jsem s nim filmy Noční let a 28 dní poté...The Besst!!! *14* *14*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej nej k narozkam!!***
  • nik011

    cillian

    je to mrte herec a je i hezkej jeden z nejlepsich!! *14* *1* v nocnim letu byl uplne the best
  • Re: Re: Cillian Murphy

    nevíte pls jak se dá upravit filmografie popřípadě na profilu filmu kdo tam hrál?
  • kuddel

    ....

    ON JE TAK KRASNY *14*
  • On je krásnej

    viděla jsem s ním jen jeden film "Noční let" a byl tam uplně krásnej... *14* *14*
  • Re: Cillian Murphy

    já sem s ním viděla jen jeden film "Noční let" byl tam nádhernej a máš pravdu je dost talentovaný *14*
  • Cillian Murphy

    Se Cillianem Murphy jsem viděla jen 2 filmy, ale naprosto mi stačil film 'Zvedá se vítr', aby mě to utvrdilo v to, že je to jeden z nejtalentovanějších herců současného plátna....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit