Přejít na výpis diskuzí

Christopher Richard Stringini

OSOBNOST 31.12.2006 
400 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Richie

    No já Richieho taky milovala!!Než jsem zjistila f NĚMECKÉM FORKU KDE JSEM SI S NIMA PSALA ŽE SPÍ S fANINKAMA!!Ach jo holki vy jste chudaci!!!ýe mu takle na letíte!!Kvůli němu jsem se řezala!!Ale pak jsem našla někoho kdo mi zase dal sílu žít !!Byl to Jo Halbig ze skupiny Killerpilze!!Psali jsme si spolu asi 2 hoďky a nakonec jsme si dali maily!!
    *3* *14* *14*
  • WOW

    Prostě je to kundááá...Krásný oči...krásný hlas...krásná postava...krásné vlasy...krásná čuňa...Prostě je to krasavec.Co na to říct. *3*
  • luciik11

    Happy birthday

    Všechno nejlepší k narozkám ♥Richie♥!! *14*
  • není to pravda

    holky není to pravda že se Richie líbal s Bellem....to by ani nešlo *13* tafže tou nevěřte *3*
    • Re: není to pravda

      no já tomu též nevěřim xc)
      • misa5

        Re: Re: není to pravda

        vzdyt to je upa jasny ze to neni pravda!! *16*
      • Re: Re: není to pravda

        Holky Richie neni GAY a i kdyby byl tak by nám to snad rekl nebo ne??ja verim Richiemu a vy??Ja si myslím že Richie je slusny,mili a vsechno(ne zas uplne vsechno *15* )rekl noa ja si s nim pisu pres ICQ a ptala sem se ho uz kdysi na to a rekl mi ze:to byli jenom zase nejake pomluvi jako s tim WC skandálem atd...JA richimu verim a on chce taky urcite taky aby ste mu verili!!Tetka to nema zrovná petkrat lehke!!Jen chci aby ste nedaly na zadne pomluvy a drby Richie je opravdu takyvi jaky ho znate a jaky je!!jestli jeste neco chcete o nich vedet treba nejnovejsi novinky napiste na mayil
    • xxspartankaxx

      Re: není to pravda

      Taky že tomu nevěřim
  • xxspartankaxx

    Richie neni gay tady to i sám řekl

    Richie Stringini:Kdybych byl skutečně gay, určitě bych vám to řekl! Nemám žádný důvod něco tajit. Děkuji vám za vaší skvělou podporu a za to, že jste mě tak skvěle podrželi. Jsem skutečně takový, jakého mě znáte! Před vámi já neskrývám žádná tajemství!
    • Re: Richie neni gay tady to i sám řekl

      no jasný, že neni gay, maj akorát kecy ty, který mu závidí *10* ×D a tohle řek sqěle xc)))
  • us5_mony_richie

    Forever with Richie

    Richie je prostě ten nej BOY na celém planětě!!
    Strašně ho miluju a budu na stale ;) ;) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Forever with Richie

      přesně, on je prostě NEJ!!! DOKONALEJ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • us5_mony_richie

        Re: Re: Forever with Richie

        Ten nejdokonalejší ny celé planetě *14* *14* Nikdo ho nenahradí *3* *3* *3*
  • boziiii

    nechapu proc ho furt nekdo urazi,on vas preci taky neurzi.vzdyt richie je nejkraaaaasnejsi a nejhodnejsi kluk na svete ja ho proste miluju a kdo ho urazi tak je trapnej a zavidi mu a at jsem nelezou
    • Re: boziiii

      přesně, ale ty ubožáci o něm neví VŮBEC NIC a myslí si, jaký jsou to borci, když o něm řeknou, že je to gay (kdyby se předtim aspoň zamysleli, co to znamená omg), ale to akorát tak svědčí o jejich hóóódně podprůměrný inteligenci! neumí nic jinýho, než POMLOUVAT a kecat tady sračky a přitom viděli tvé v životě tak tři jeho fotky a z toho jako soudí ×D tvl fakt líto mi jich je, jsou ubohý! neřeknu nic na to, kdyby normálně někdo vyjádřil svůj NÁZOR, jakože "moc mi nesed" bo "nelíbí se mi" atd., no tak to nikomu neberu, jejich věc.. ale TOHLE?! fakt to myslim vážně, že by si měli dát vyšetřit mozek (jesi nějakej maj), páč buď jsou zamindrákovaný bo mu prostě závidí, páč on JE nejnádhernější, nejhodnější a nejmilejší kluk a bo jsou to fakt takový ubožáci, který jednou viděli nějakou jeho fotku třeba s tou dlouhou ofinou (upa úžasnou btw ♥ ×D) a ve STYLOVYM oblečení a jelikož jsou natolik "inteligentní", že považujou stylový oblečení hned za buzerantský, tak se zmůžou akorát na to ho pomlouvat a říct o něm, že je gay (přitom pro to neni vbc žádnej důvod)! tvl takhle se přesně choval jeden idiotskej spolužák, ten fakt v životě viděl JEDINOU fotku v časáku a jinak o Richienkovi nevěděl NIC a hned "tvl toe buzerant, nechodí s Billem?...".. tak jako tohle už fakt neni NORMÁLNÍ, se na mě nezlobte! jsou prostě k smíchu a tečka. XD

      ehmmm jsem se zas trochu rozepsala XDDD no já už radši končim XD, takže RICHIE 4EVER THE BÉÉÉST! *14* *14* *14* *14* *14* *14*!!!
      • Re: Re: boziiii

        máš uplnou pravdu *3* ..prostě ti co ho tady uráží at táhnou do prdele!!...jako já nechápu když nemají Richieho rádi tak proč sem chodí? *7*..ty voe to fakt nechápu to musejí být lidi co to opravdu nemají v hlave v pořádku jinak to už neni možné..radši no comment.. *9* *9* *1* *1*
        • Re: Re: Re: boziiii

          no přesněeee, ty to prostě NEMŮŽOU mít v tý hlavě v pořádku! *9* *1*
      • mizgousek

        Re: Re: boziiii

        wow konecne jsem to precetla ale mas naprostou pravdu to s tebou souhlasim
        • Re: Re: Re: boziiii

          jsem se trochu rozkecala no *1*
  • claire-stringini

    ROZPAD?

    myslíte si že se skupina US5 rozpadne když odešel Vincent Thomas? *9*
    • wnwchsr

      Re: ROZPAD?

      neee to blbost... už hledaj novýho člena... dokonce jsem už viděl TOP 4.... a řekla bych spíš opak bez Vincenta to bude možná i lepší... ty kecy co těď vykláda jsou plostě děsný...
      • Re: Re: ROZPAD?

        no bez Vincenta to bude stopro lepší.. a on už ten člen je vlastně vybranej, ale my zatim nevíme kdo to je =D ale jeden z TOP2 byl Diego x)
    • usjarca

      Re: ROZPAD?

      no tak us5 se rozhodně nerozpadnou a vinnie se nepíše příjmením thomas ale tomas
      • Re: Re: ROZPAD?

        =D ano přesně tak! =DD já nesnášim když někdo někomu komolí jména.. =D
    • Re: ROZPAD?

      a jéje.. to by chtělo sledovat novinky.. né US5 se rozhodně nerozpadaj, hledaj novýho člena a 1.8. bude zase setkání fans v Německu
  • -_-hejushka-_-

    ne

    ne v casaku bylo ze se nerospadnou hledaji pry naveho clena supirrrrrrrr *15*
    • mizgousek

      Re: ne

      joo to jsem cetla v bravicku uz se tesim na nej upe moc *14*
  • -_-hejushka-_-

    jj

    jj ae skoda ze odesli vince a hlavne chris bily uzasni ae richi je upa krasnej nej kluk na svete *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: jj

      no to že odešel Vincent mi líto neni, ale Chris mi tam strašně chybí! =(((.. a Richie je dokonalej, toe jasný =D =) *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit