Přejít na výpis diskuzí

Christopher Richard Stringini

OSOBNOST 31.12.2006 
400 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILUJU HOOOOOO

    jů to je škoda taky jsem jim psala meil a psali mi to samé hrozně mě to mrzí jj a lucibuffy mám plakám ashley i zaca takže jestli tak se mi ozvi *9*
  • richie

    Richi je uplne nadhernej kluk ten pevny zadecek! mno proste k sezrani *8*
  • Richie mi něco řekl když jsem byla za ním díky bravíčku

    řekl mi že ano,ma plastiku nosu,není gay a nikdy NIKDY se nelíbal s Billem !!!!
    Aja ho mocinky mocinky máam ráda.....:-)
  • miluju moc

    pro nej slovo nadherny je slaby ja ho tak miluju je tak prenadhernej,nejkrasnejsi kluk na svete je hrozne moc sexy *14* nejvic dokonalej on i love you richie
  • mizgousek

    richo

    on upe nejdokonalejsi ze vsech kluku,nejvic krasnej,sexy,sladkej,roztomilej,zab avnej zalticko muje je to i love you 4ever *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: richo

      jo přesně, PŘESNĚ, MOJE ŘEČ!!! *14* *14* *14*
      • mizgousek

        Re: Re: richo

        ano proste neuzasnejsi *14* *14* *14* *14* *1*
  • Šampoonek můj

    Richienek to je ten nejkrásnější kluk co může být!! ne že bych ho milovala to ne ale on je prostě dokonalej!!! *14*
  • upe nejwíííítcc

    Richie je prsotě nejkrásnější kluk na světě...♥♥♥♥♥...nikdo se s nim nemuže srovnávat..je proste dokonalej..na něho slova už fakt nestačí *14* ..jednou bych chtěla moc vidět ale to asik nikdy nestane *9* *9* ....♥♥♥♥♥....miluju hooooo...4EVER!!!<3<3<3
    • Re: upe nejwíííítcc

      hey tak todle jsou přesně, ale PŘESNĚ moje slova!!! =D on je prostě tak dokonalej že už to neni možnýý! *14* *14* *14* =D
  • Richie

    možná to je blbost ale já miluju Richieho *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • love

    richinek je ploste nekrasnejsi a nejvic sexy klucina pod sluncem,tak bych chtela jit na koncert a videt ho a mnet s nim fotecku *4* mno proste WOOOOOOOOW *14* *14* *14*
    • emiq.heliq

      Re: love

      nápodobně...miluju ho.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nejQy Qlučina na swěthě a neQrásněji spíwa a jeho besth friend upa žeru....sece není moc nowá ale je úúúúžasná *14* *14* *14* on je celej úžasnej...silně pochybuju že by zrowna on zawíthal do ČR thaQowá prdel swětha že on by zrowna do ní přijel...ale co není může býth....budem jen doufath.... *5* *14*
      • Re: Re: love

        no jenže oni žijou v Německu, takže jsou naši sousedi :D takže jako pro ně by to prdel bejt nemusela :D
    • Re: love

      no přesně, co já bych za to dala! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • US 5 v ČR

    US 5 dö ČR bohužel nepřijdedou tenhle rok!!dívala jsem se na jejich rozpis koncertů !!možná příští rok!A navíc my posílali mail!a my jsme tam zapsaní nebily(myslím jako Tsechischen Republik) *9* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit