Přejít na výpis diskuzí

Chris Evans

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k osmadvacetinám.
  • dadiqa

    Chris

    no absolutne uzastny herec a k tomu taky nadherny *14* ja nemam k nemu slov aky je pekny, uzastny, uspesny *14* proste uplna jednicka *14*
  • Chris

    Nechapu co se vam na něm líbí!VYPADÁ HROZNĚ ALE KAŽDEJ MAME JINEJ VKUS TO JE FAKT! *13* *16* *10* *7* *9* *13* *15* *5*
  • Fešák

    Fešák! *15*
  • krasny

    je strašne pekny ale aj tak Chad Michael Murray to je kussss do toho som totalnee zblaznena *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Fotky

    Awojky fonausci dufaam ze sa mate dobre ja som jeho velky fanda ale co citam onom sa mi nezda ze je GAY a ze chodi po vonku HANY! *13* Ani keby som to videl mozno by som neuveril ale keby mal niekto dokaz prosim poslite lebo mam urobit o nom clanok!Dakujeem ked mate icq moje 499-448-244
  • Chrisík

    *3* juchu...tohoto herce miluji!!!§!!!tan by mě zachránil i kdybych takhle řvala *8*

    bechris-x.blog.cz - na tomto blogu je o tomto herci!!
    *13*
  • Muck

    No myslim ze nejlip vypadal a hral v Cellularu......takovej zachrance.... *14*
  • :)

    *14* to je ten najkrajsi herec na swete!!!nielen bulsit a fantastic4 su jedine vydarene filmy s nim..keby tam nebol-absolutny prepadak:)))aspon u mna:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit