Přejít na výpis diskuzí

Chris Evans

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždycky jsem od marvel měla nejrači captaina americu a humantorch oboje hrál on
    Je dva superhrdiny v jednom *15*
  • vše nejlepší k narozeninám Chrisi *14* *14* *14* *14*
  • je úžasnejjj miluju hoo *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepsi jeho film byl Avengers. Chris je skvely herec, radeji Chris nez di Caprio.
  • Júúúúúú hesčí kluk snad neexistuje *14* ,mě připadá že ve všech filmech je prostě úžasnej ale nejlepší je captain america ty jeho krásný svaly NO PROSTĚ BOŽÍÍÍÍ!!!!a všichni co říkaji ne at dou do prdele!!!! Nejhesčí kluk na planetě! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *1* *2*
    • si se zbláznila nebo co??
  • Sona: Chris je v reálnem životě velmi milý, vstřícný k fanouškům a je velký romantik. Několikrát o sobě řekl, že je loajální člověk a je to pravda. Má to dokonce i vytetované a já jsem se o tom mohla osobně přesvědčit ;). Miluje svojí rodinu, kterou má taky několikrát vytetovanou v ruzných symblolech. A co se týče jeho psa, na toho by taky nedal dopustit. Takže Chris je v podstatě dokonalý člověk. Jak tělem tak i povahou.

    S pozdravem
    Dee | Chris-Evans.blog.cz
  • No možnááá sem se malinko sekla.. :D V Cellular je taky úžasnej. :)) A nebo Push, Co ty jsi za číslo a Sunshine.. Já ho milujuuuuu, dokonalý herec!! *14*
  • Nejlepší je stejnak v Capitan Amerika: The First Avenger *3*
    Takový svaly.. uuuhh *14*
    • najlepsi je vo filme- Captain America Civil War
  • Chris na Tricet vypada dost dobre jen by me zajimalo co se skryva uvnitr kazdej tady pise jak ho zboznuje a jak je uzasnej a hezkej jo je hezkej a dari semu ale jaky je doopravdy uvnitr?? to tady nikdy nikdo nenapise nejlepsi je poznat jakej je a nejen soudit zevnejsek
  • Chris Evans

    Chris Evans hrál tyky ve Fantastycký čtyřce 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit