Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na rovinu posledních 5 let už se trápil..měl v očích smutek..víc a víc..proto to asi nemohlo dopadnout jinak..i když byl slavný.. podobná úmrtí se stávají i neznámým lidem..je to k depresích a drogách.. lécích které člověku vymyji mozek..
  • deti :D

    Mimochodom chester ma 4 deti :D a isaiah a jaime nie su talindine deti ale chesterove... popritom isaiah je adoptovanym synom - jaimeho brat :D ale nevadi :D
  • chazy

    chester je proste ten najlepsi spevak akeho som kedy poznala. a ten jeho look je fantasticky,ja ho proste milujem *14*
  • chester

    Chester a celý lp jsou mots supr ... :-* *14*
  • :-)

    Chester je ten nej nej nej nej no prostě nejlepší nejkrásnější a nejmilejší chlap na světě. Mám ho moooc rada. No sice ja mam rada všechny členy LP pac je žeru ale Chazy je prostě milášek *14* je nej. nikdo z těch kteři jsou označováni za radoby "hezouny" na něho nema.
    jo a strašne krásne zpíva. *14* *14* *4*
  • linkinwoman

    cd DBS

    nwte někto kdy bude cd Dead by Sunrise tady v čr??já bych si ho chtěla koupit ae nwm kdy tu bude. *5* *5*
    • pstrosik

      Re: cd DBS

      no tak má vyjít 13.10 a to je myšleno určitě i v Evropě ne? já bych řekla že jo.. takže počítám že by to tu mělo taky tak být no ale s ohledem na to že v čr je všechno pozdě tak by to mohlo být v obchodech tak 14. nebo 15. už.. teda aspon myslím.
      • nika.

        Re: Re: cd DBS

        Já se moc těšim, ale je to ještě docela dlouho *9* Stejně asi nebudu mít tou dobou prachy, no, uvidíme jestli budu muset zase stahovat *3* *4*
        • Re: Re: Re: cd DBS

          ještě mě zajima v jakym obchodě to budou prodavat
          • pstrosik

            Re: Re: Re: Re: cd DBS

            přes internet to seženeš určitě. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: cd DBS

              jo ja wim ale kamenej obchod.....no stejně na naši vesničce.... *1* *1* *1*
  • HB

    všechno nejlepší k narozkám Chestere!!!! *4*
  • mykey

    Gratulation

    Happy B'Day to U, Chester.
  • pstrosik

    Vše nej

    Bože toto letí jako by to bylo nedávno, co byl Chaz tím blonďatým, dospělým puberťákem s brýlemi. Ovšem časy se mění a teď je z něj 35-letý mnohem vyspělejší, avšak pořád stejně skvělý a chlápek s neuvěřitelným hlasem. Jen at mu to tak vydrží ještě dlouho a já vím, že Chazovi to vydrží. Hlavně at ty oslavy krásných kulatin přežije. *1*
    • odpověd´

      Jo to máš pravdu:-)ale staré dobré časy s LP,,no už to nikdy nebude jako dřív:-)no Chester je nejlepší. *5*
  • Chester is sexy..

    Ježiš já ho prostě miluju.Chtěla bych bejt Talindou která s nim má miminko *1* *14* A ten koncert co byl 12.6. V sazce byl ten nej nej nej nej nej nej co sem kdy zažila. *15* Proč sem se nenarodila v Americe?! *9* A ten jeho hlásek nádhernej......... *3* You're best, Chester!!!!!! *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit