Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chester

    Tak linkin park jsou bezkonkurenčně nejlepší skupina na světě....a td k chesterovi to byla vždy pro mě největší osobnost z celé skupiny ani nevím proč ale líbí s emi moc jeho hlas a to jak umí řvát bez něho by to ve skupině nešlo nebo spíš si to nedovedui představit!!!!pamatuju ýže jako malá jsem po něm jela a vždy jsem se pokoučela řvát před televizí jako on!!!!Prostě je žeru......mám je strašně ráda jen tak dál....
  • co dodat *9* *9* *9* *9* vzdy budes tady v nasich srdcich... nikdy nezapomenu...Jsi moje mladi a NAVZDY moje srdcovka... *9* *9* *9* *9*
  • Chezy budeš mi moc chybět měl jsem tě moc rád nikdy na tebe nezapomenu
    budeš navždy v mém srdci sbohem.
  • You tried so hard
    And got so far
    But in the end
    It doesn’t even matter
    You had to fall
    To lose it all
    But in the end
    It doesn’t even matter.. Odpočívej v pokoji, legendo.
  • Nechte si ty vaše hloupý řeči. Nic o sebevraždách nevíte vy šťouralové.
    Člověk před tím činem je už defakto mrtev, on už nic nevnímá.Nic!! Nevnímá, že ubližuje dětem, rodině, okolí. Takový jedinec už naprosto ztratil pud sebezáchovy.

    Byl to talent od Boha s nádherným hlasem.
    Měl obrovské charisma.
    Splnil si všechny své dětské sny.
    Měl krásnou rodinu. skvělé parťáky. Byl bohatý, měl všechno. Ale démoni se vraceli.
    Měla jsem ho moc ráda.
    Nikdy na něj nezapomenu.
    • Moje řeč,kdo ho soudí je hlupák.
  • Osud nám nemůže vzít to co nam nedal.... Chezy byl jsi nejlepší... sbohem
  • Chester, roztomilej sexy jako nikdy předtím, čím je starší tím je víc k sežrání. Je nejlepší a hlas má fakt nezapomenutelnej. Samozřejmě jako celá jeho skupina!! bomba, miluju ho!
    • Přesně tak!
  • Byla jsem z toho v šoku. Když mi to došlo,vzpomněla jsem si, že jsem chtěla aspoň jednou na jejich koncert a úplně mě to dostalo.Více mi však je líto,že Češi jsou fakt studení,nesoucitní lidé,jelikož tolik hnusných komentářů co na seznamu pod článkem bylo sem snad neviděla.
    Jak může někdo napsat, že to byl typický hudebník závislý na drogách a chlastu a že si za to může sám?? Jak někdo,kdo o něm neví vůbec nic může něco takového napsat??A taky je mi na nic z lidí,co nevědí co jsou deprese,je vidět že oni mít žádné deprese nikdy nebudou,protože mají tak malé mozečky,které tuto potvoru nezajímají.
  • Chester - "Táta"

    Chester je pro mě ten nejlepší zpěvák na světě má božskej hlas a eště ta jeho image... Je to můj adoptivní taťka (já si ho adoptovala *15* ) Doufám že zůstane takovej jakej je páš je sqělej
    PS: má kvášný tetování na ručce *3*
  • Chazzy

    Achojky lidi, víte co se mi na chazzym líbí nejvíc?? To jak si dokáže život užívat i po tom jeho strašnym dětstvym ,chudák. Je nej!!!!!!!!!! Mrkněte na www.jack.wbs.cz PLS nechte vzkaz!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit