Přejít na výpis diskuzí

Bryan Adams

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alsou

    Bryan Adams

    Stejně nechápu, proč se řeší takové věci jako to, zda je gay či ne. Mám jeho muziku ráda, a to nezmění nic, ani kdyby byl přeoperovaná ženská. *3*
  • Brayn

    Čau lidi , jaký byl jeho první singl a v kterém roce vyšel ?? díky za odpověd pište co nejrychleji
    PS. tdy je to hrozně nepřehledné
  • Bryan Adams je jeden z nejlepších kanadských rockerů a zpěváků.

  • Bryanek je největší zlatíčko pod sluncem!!!!V Praze byl víc než skvělej!!A dělá pořád stejně dobrou hudbu....
  • je superky

    Bryan mi přirostli k srdci.. je fakt skvělej.. prostě ho žeru a poslechnu si ho kdykoliv můžu.. nikdy ním nepohrdnu a dám mu přednost před vším :-D *14* je prostě jednička!!!! *1*
  • spěchá

    prodám dva lístky na bryana adamse na stáni k podiu. cena 900kč tel:737253018
  • Sazka Aréna

    Měla jsem tu možnost, poslechnout si B.A. live na koncertě v Praze. Úžasný zážitek a hlavně dobrá muzika od nádhernýho chlapa. Kdo nebyl, může litovat *4*
  • BRYAN

    Byla jsem na koncertě Bryana a byl prostě úžasný,nikdy bych nevěřila že i ve svých letech může být někdo hezký atd. A ten jeho chraplá je prostě super!!!!!! a o písničkách nemluvě!!! Je to prostě sympatýcký rocker!!!! PS:Jeho šibalský pohled mě vždy přiveze do varu a dělám úplný kraviny !!!!!! *14*
    • Re: BRYAN

      Ach jo Trish!Teda teda tady si něco přečíst... *4* *4* *14* *14* *1* *1* *5* *5* *15* *15* *15*
  • První řada

    Ahojky lidičky, tak všichni tady píšete, že jste byli na koncertě Bryana v sazka Areně. Já tam byla taky, měla jsem to štěstí, že jsem byla v první řadě. Tak skvělý zážitek jsem nikdy nezažila. Byla to vážně paráda. Také jsem se Bryana dotkla, když zpíval písničku The best of me a jek lítal tam dole kolem nás. Mám i skvělý fotečky, byla to vážně paráda. Příští koncert je zase jistý. Tak se mějte a třeba někdo pisněte. Jo a musím Vám dát za pravdu, je to opravdu fešnej týpek a ten nejlepší zpěvák. tak čauky. *1* *1*
  • Lidičky, s vámi je teda sranda, pisněte tam něco, ať tam pořád nepíši jen já. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit