Přejít na výpis diskuzí

Bryan Adams

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE TO TYPEK

    KDO MA VIDEOKLIP NA PISEN KDE SE OKAZUJOU 100KY DETI KTERE SE STRATILY V AMERICE DIKY TETO PISNI JE JICH HODNE NASLO *3*
  • Ahojky! Je mi 15 let a 19.11. jsem byla na koncertě Bryana Adamse! Táta koupil lístky a řekl že tam pojedu s ním...já ani skoro nevěděla jaký zpívá písničky...Teď už to vím je fakt sexy a fakt bych neřekla že je ročník 59! Hodně v pohodě týpek! Kdo byl na tom koncertě tak napište na můj e-mail...Ten koncert byl fakt skvělej! Litujte toho že jsme tam nebyli! Má pohodoví a krásný písničky! Jo a kdo jste byl na těch rautech tak určitě napište je to nutný prosím...Když nenapíšete tak mi sem aspoň odepište jestli někdo znáte toho mladýho kluka co byl za barem...určitě napište děkuju! *14* *4*
  • Bryan

    love you so much ..so tell me .. Have you ? ever really loved a woman ... so ..Here i am !!:)) *14*
  • Bryan je nejlepší zpěvák na světě *3*
  • here I am.....

    Kdo zná název písně, kde jsou slova: here I am.... new world, day?... Klip této písně je v poušti. Prosím napište mi. Děkuji Deny :-)
  • please forgiv me

    Ahojky, potřebovala bych český překlad písničky please forgiv me, tak kdyby někdo mě, prosím zašlete to na můj uvedený e-mail ju? Díky moc a pa pa
  • Zdravím všechny fanoušky Bryana *3* Kvůli Bryanovi a jeho písničkám jsem se naučila hrát na kytaru-teď hraju šestým rokem klasickou kytaru a chci se dokopat na konzervatoř, za to děkuju Bryanovi!!Je to jeden z umělců, co má lidem, po tak dlouhý době co hraje, ještě co říct *14*
  • je to sexy chlap nemam co rict a taky ma zvlastni hlas ikdyz jeho hudba neni muj styl rada si ho poslechnu a neni mi vubec cizi *8*
  • je to borec

    Nazdar. Tady velkej fanda Adamse. Uz se moc tesim na prazsky koncert 18.11.!!!! Bude to zas pecka. Koukal jsem na prispevky niz a musim neco podotknout-klip, kde ukazujou deti, ktery se ztratily, neni od Adamse (alespon zadny takovy neznam), ale je to Runaway train od Soul Asylum...a 100ky jich tam zas nejsou:-)
  • hojte - help me

    ahojte nevíte někdo jak se jmenuje jeho baladove album ?
    • Re: hojte - help me

      Ahoj Petře myslíš jistě to nové
      Bryan Adams 11 a vychází zítra 17.3.2008
      a je super!!!!!!!
      ahoj gina
    • Re: hojte - help me

      Bryan nemá baladový album na každom ja nejaká rocková vypalovačka *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit