Přejít na výpis diskuzí

Bryan Adams

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    Znal jsem Bryana je z mála písniček, no v sobotu 14.7. nám náš zaměstnavatel dal na své 50.výročí moc krásny dárek. koncert Bryana Adamse.Je fakt dobrý a skvělý šoumen.byl to super zážitek zakončen krásnym ohňostrojem. Díky pane Bernere.
  • Re: BRYAN

    Ach jo Trish!Teda teda tady si něco přečíst... *4* *4* *14* *14* *1* *1* *5* *5* *15* *15* *15*
  • Bryan the best

    Hele lidi až do nedávna jsem vůbec nevěděl kdo to je. Pak jsem náhodou narazil na Here I am, fakt bomba. A ted uz mam jeho vsechny alba. The best song je samosebou everything i do...., ale má v celku všechny písničky dobrý, je to jeden z nej zpěváků Zdar všeci
  • Re: super

    Ahoj, ja naprosto souhlasim,pisnička everything i do je prostě něco krásného, fakt mě dojímá. zkrátka to vymyslel někdo kdo má v hlavě mozek:)) *7*
  • super

    Je to vážně famózní zpěvák. MILUJU písničku Everything I Do!!!!!!!!! Dokonalá melodie, skvělý slova + best zpěvák. Vždycky při ní mám slzy v očích....
  • Ahojky tady zase Kýka....jak jsem psala že je mi 15 tak jsem se nějak překepla je mi 14.... tak zatim týpci!! By by na dalším koncertě! Život se přece musí užívat a ne přežívat!!! I když to nškdy u mš neplatí...ale svět by bez vyjímek nebyl papa mějte se! *1* *15*
  • Lidičky, s vámi je teda sranda, pisněte tam něco, ať tam pořád nepíši jen já. *3*
  • fotecky z koncertu

    Ahoj lidičky, tak jsem na tenhle server poslala nějaké fotečky z koncertu z toho 19.11.2006, jsou přímo z první řady, tak se pokochejte. Papa *1*
  • První řada

    Ahojky lidičky, tak všichni tady píšete, že jste byli na koncertě Bryana v sazka Areně. Já tam byla taky, měla jsem to štěstí, že jsem byla v první řadě. Tak skvělý zážitek jsem nikdy nezažila. Byla to vážně paráda. Také jsem se Bryana dotkla, když zpíval písničku The best of me a jek lítal tam dole kolem nás. Mám i skvělý fotečky, byla to vážně paráda. Příští koncert je zase jistý. Tak se mějte a třeba někdo pisněte. Jo a musím Vám dát za pravdu, je to opravdu fešnej týpek a ten nejlepší zpěvák. tak čauky. *1* *1*
  • BRYAN

    Byla jsem na koncertě Bryana a byl prostě úžasný,nikdy bych nevěřila že i ve svých letech může být někdo hezký atd. A ten jeho chraplá je prostě super!!!!!! a o písničkách nemluvě!!! Je to prostě sympatýcký rocker!!!! PS:Jeho šibalský pohled mě vždy přiveze do varu a dělám úplný kraviny !!!!!! *14*
  • Ahojky! Je mi 15 let a 19.11. jsem byla na koncertě Bryana Adamse! Táta koupil lístky a řekl že tam pojedu s ním...já ani skoro nevěděla jaký zpívá písničky...Teď už to vím je fakt sexy a fakt bych neřekla že je ročník 59! Hodně v pohodě týpek! Kdo byl na tom koncertě tak napište na můj e-mail...Ten koncert byl fakt skvělej! Litujte toho že jsme tam nebyli! Má pohodoví a krásný písničky! Jo a kdo jste byl na těch rautech tak určitě napište je to nutný prosím...Když nenapíšete tak mi sem aspoň odepište jestli někdo znáte toho mladýho kluka co byl za barem...určitě napište děkuju! *14* *4*
  • Sazka Aréna

    Měla jsem tu možnost, poslechnout si B.A. live na koncertě v Praze. Úžasný zážitek a hlavně dobrá muzika od nádhernýho chlapa. Kdo nebyl, může litovat *4*
  • Praha 19.11.2006

    http://img167.imageshack.us/img167/3746/dsc00107vw 0.jpg http://img292.imageshack.us/img292/9962/dsc0 0101fu4.jpg http://img167.imageshack.us/img167/598 8/dsc00094zm5.jpg http://img166.imageshack.us/img1 66/1936/dsc00078qa8.jpg http://img172.imageshack.u s/img172/5789/dsc00074uk4.jpg
  • spěchá

    prodám dva lístky na bryana adamse na stáni k podiu. cena 900kč tel:737253018
  • Začala som ho počúvať len nedávno, ale stále viac a viac sa mi páči.Snáď sa mi podarí ísť na jeho koncert.Žiaľ zatiaľ namám s kym *9* papa pozdravujem všetkých *3*
  • je superky

    Bryan mi přirostli k srdci.. je fakt skvělej.. prostě ho žeru a poslechnu si ho kdykoliv můžu.. nikdy ním nepohrdnu a dám mu přednost před vším :-D *14* je prostě jednička!!!! *1*
  • je to borec

    Nazdar. Tady velkej fanda Adamse. Uz se moc tesim na prazsky koncert 18.11.!!!! Bude to zas pecka. Koukal jsem na prispevky niz a musim neco podotknout-klip, kde ukazujou deti, ktery se ztratily, neni od Adamse (alespon zadny takovy neznam), ale je to Runaway train od Soul Asylum...a 100ky jich tam zas nejsou:-)
  • je to sexy chlap nemam co rict a taky ma zvlastni hlas ikdyz jeho hudba neni muj styl rada si ho poslechnu a neni mi vubec cizi *8*
  • Zdravím všechny fanoušky Bryana *3* Kvůli Bryanovi a jeho písničkám jsem se naučila hrát na kytaru-teď hraju šestým rokem klasickou kytaru a chci se dokopat na konzervatoř, za to děkuju Bryanovi!!Je to jeden z umělců, co má lidem, po tak dlouhý době co hraje, ještě co říct *14*
  • JE TO TYPEK

    KDO MA VIDEOKLIP NA PISEN KDE SE OKAZUJOU 100KY DETI KTERE SE STRATILY V AMERICE DIKY TETO PISNI JE JICH HODNE NASLO *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit