Přejít na výpis diskuzí

Bryan Adams

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasttttt

    písničky

    (Please forgive me)
    (Heaven)
    (Have You Ever Really Loved A Woman)
    (Everything i do/ i do it for you)
  • tomasttttt

    písničky

    některé písničky jsou super
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • help

    hej nemá niekto z vás pieseň Where do i go from here???? please
  • Chceme Bryana zpátky do Česka!

    Ahojky všem,
    Jistě si všichni pamatujeme 19. listopad 2006.
    A proto kdo by chtěl ještě jednou něco takového zažít.......
    Pomozte nám vrátit Adamse zpět do ČR: http://www.petitiononline.com/ba_do _cz/petition.html

    *3* *3*
  • Peta

    na www.peta.org hlasujte za najsexi vegetariána. HLASUJTE ZA BRYANKA!!!! *16*
  • Re: Re: 11

    no veď jasné, že všetko čo Bryan napísal a naspieval je proste... to sa ani nedá vyjadriť slovami aké sú jeho piesne. Dúfam, že čoskoro opäť príde na Slovensko a do Česka poctiť návštevou svojich BADfans *14* !!!
  • Re: 11

    No... mé maličkosti se líbí vlastně všechny písničky, ale ty dvě, které jsem zmínila dřív, tak ty mě aktuálně vzaly spíš textově *3* .
    Jinak skoro vše od Bryana je... *14*
  • 11

    ale tiež pieseň Tonight we have the stars je svetová *14*
    and we'll eat from good china
    and make love on linen sheets *16* *14*
  • Nové album

    Bryanovo nové album je vážně... super! *3* A super je samozřejmě singlovka "I Thought I´d Seen Everything", ale po textově proposlechnutém albu mě asi nejvíc vzala písnička "Walk On By". Celkem dobrá píseň na depku *3* .
  • Re: no hurá

    No problem - jako fanynka už od jeslí chytám a hledám vše, kde zní jeho skvělý hlas :-)
  • no hurá

    konečne sem niekto pridal aj klipy!!! *4* *3*
  • Re: hojte - help me

    Ahoj Petře myslíš jistě to nové
    Bryan Adams 11 a vychází zítra 17.3.2008
    a je super!!!!!!!
    ahoj gina
  • badams

    Jediná dobrá vec na mne je, že som Bryanova fanynka!!! *4* *5*
  • Re: hojte - help me

    Bryan nemá baladový album na každom ja nejaká rocková vypalovačka *16*
  • hojte - help me

    ahojte nevíte někdo jak se jmenuje jeho baladove album ?
  • Bryan

    love you so much ..so tell me .. Have you ? ever really loved a woman ... so ..Here i am !!:)) *14*
  • Bryan

    jj, Bryan Adams je naprosto supr... jeho pisniky jsou nice... obzvlast Here I Am a Everything i do I do it for you... :)
  • The best

    Je to jeden z nejúžasnějších zpěváků, jaký znám, ne-li ten úpně nejlepší *14*. Hlavně sem hotová z písničky All for one, All for love, kterou nazpíval se Stingem a s Rodem Stewartem. To je prostě BOMBA!!!! *14*
  • MY HERO :)

    ZBOZNUJEM BRYANA ADAMSA! je to proste clovek, ktory urobil pre hudbu a svet neskutocne vela....som naozaj hrda na to, ze som jeho fanusik, pretoze pre mna vo svetovej hudbe uz nebude existovat nikto lepsi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit