Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bob Marley

    Zdary lidi,poustim si na teto strance videoklipy od boba,ale jsem znechucen,protoze co sem leze z you tube,jako napriklad obrazek Roberta Marleyho a za nim hraje vpozadi hudba od UB 40.To me dostalo natolik,takovou hovadinu sem jeste nevidel,snad kdyz sem videl casopis,ani nevim jaky nazev mel ten hnusnej platek,ale na titulni strane stalo ze Shaun Paul Je kralem Reggae,to proste nejde.Lidi poslouchejte JAH music,ale fakujte taketo sracky.Navic u toho bylo hodnoceni 6,3.Nu cao people,jen sem to potreboval nekam pisnout.......Slamis *13* *1*
  • Re: Dětska?!

    Těch dětí měl celkem 11.. :) *3*
  • Re: Dětska?!

    no tak v domě Cedelly byli: David,Sharon,Stephanie,Cedella,Jah Nesta, Julian, Karen,Kymani pak měl ještě Stevena Damiana no ale ještě nějaký měl další tak si spočítej aspoň tyhle =D
  • miisiickaa

    Re: Re: Bob žije v nás

    ták jo, možná jsem to trichu přehnala, já jsem v tý době asi byla moc mimo *3* , ale každopádně je to můj guru s velkym G a nepřestanu si tohoto člověka vážit *4* .. Lepší? *1*
  • karolushka

    Dětska?!

    Ahoj,prosím Vás,ví tady někdo,kolik měl Bob dětí?..Jinak úžasnej zpěvák *14*
  • im legend

    jah bless bob.......
  • hanny666

    I člověk

    Nejenom vynikající zpěvák a hudebník, ale i fantastický člověk, pohodář. Na něho se nedá nikdy zapomenout. Jsem postarší, vlastně jen o 12 let mladší, než Bob, ale provází mě celým životem,při jízdě autem nedokážu poslouchat nic jiného. Pro mě ideál nejenom jako zpěvák, ale i jako nádherný chlap, který měl žít.
  • kuzleee

    legenda

    *14*
  • .

    Milovat a obdivovat..
  • Marley

    BoB Marley ten nejvic typek, hlavne plavny sou jeho fotky snad na kazdy je zhulenej *4* *4*
  • ne každy

    peace fandove reagge....je to proste best music ....bob is father reagge music....jen vas chci upozornit ne kazdej kdo je fanda boba hulí ....jsou to i nehuliči treba lidi kterí jedou ve stylu hi=ís a nehuli
  • cuz

    Zdar rastamani jak se vam *5*
  • hislittlegirl

    Re: Bob žije v nás

    Je mi líto ale musím nesouhlasit. Jasně Bob byl skvělý člověk. Ale nebyl víc než kdokoli jiný! Nikdo není víc. Myslím že by ti to potvrdil...
  • jamaica.land.we.love

    bob

    bob je clovek bez kteryho by koure nemely smysl *5* *5* *1*
  • maikl386

    smrt vs. alba

    proč dyž je bob mrtvej tak furt vydava alba
    to sem nepchopil...
  • Bob Marley

    Reagge neposlouchám, ale od Boba Marleyho...si ho klidně poslechnu :-) Peace. *5*
  • miisiickaa

    Re: bob

    moje slova... naprosta pravda, presne tohle si myslim a promluvils mi z duse, ale presne jaks rekl, zije v nasich srdcich a ti, kteri ho tam maji vi, ze Bob nezemrel, je to legenda

    Thank you, Bob, Jah with you
  • bob

    škoda že zemřel dokazal by toho ještě dost ale přesto žije v našich srdcich kteřy ho milovali a milovat budou je to proste bůh reggae a bůh cele hudby neznam jiné dobre žanry jako je reggae,ska,rockstady,jazz.

    PEACE
    PEACE
    PEACE
  • Bob Marley

    Ahoj všem fanouškům Boba. Chci Vás poprosit o hlasy do soutěže o nejlepší celebritu. Hraji právě za Boba. Hlasujte prosím do ankety na tomto odkaze http://greatkate.blog.cz/0905/3-kol o-sonc moc Vám děkuju. *3* Navíc Bob to musí vyhrát, protože všichni tu víme že je to jednička reggae.
  • psychooo

    ..............

    prostě král reggae nejlepší byl prostě *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit