Přejít na výpis diskuzí

Bob Marley

OSOBNOST 31.12.2006 
245 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Bob

    Cože "shitu"? Pro rastamany je ganja posvátná bylina....
  • Re: Re: Dětska?!

    Damian není adoptovaný je to jeho vlastní syn. Měl ho s nějakou Miss...
  • miisiickaa

    Re: Re: Re: BoB

    Podívej se, já o tom mám nastudovaný svoje, když se podíváš do diskografie Boba Marleyho v knize Oheň v dlaních, nikde tenhle song nenajdeš a tam je to opravdu kompletně rozepsaný. Taky bych řekla, že Bob neměl prostředky k tomu, aby tvořil na WMG. Je to velmi matoucí, všude kde zadáš Bob Marley - Bad Boys, ti to sice tuhle píseň vyhledá, ale řekla bych, že je to jenom dobře provedený fake. Myslím, že ve skutečnosti v tom maj prsty Inner Circle.
  • Re: Re: BoB

    dobrý ale bad boys je od boba ae jinak good *5*
  • marihuana

    byl to borec *5*
  • svecova

    Bob

    Prostě good,hulit a mit pustene jeho songy je relax.....
  • miisiickaa

    Re: BoB

    Bad Boys není od Boba.. ale jinak máš pravdu *5* *1*
  • miisiickaa

    R.I.P.

    Tak, jenom abychom nezapomněli, všichni ustálení fanoušci určitě ví. Dnes, přesně před 29 lety, zemřel nejlepší reggae zpěvák, prorok rastafariánské víry a také úctyhodná osobnost, Bob Marley. Tímto jsem mu jenom chtěla vzdát dík za jeho dílo. A nezapomeňte, že rasta se nerodí ani neumírá, Bob žije. Žije v nás. *3*
  • miisiickaa

    Re: Re: Re: Bob Marley

    Díky za takové lidi jako jsi Ty a třeba ještě vittan, já si myslím úplně to samé, akorát občas přemýšlím nad tím, jak to vyjádřit, aby to dávalo smysl a aby tomu člověk, který z toho nemá rozum a možná ani nechce mít, porozuměl.. Na stotisíckrát díky, protože tyto názory by se neměly nikde cenzurovat, měly by jít dál, aby o tom svinstvu, co se děje na zemi, každý věděl.. Aby s tím každý z nejmenších človíčků zkoušel něco dělat.. Aby mu nebylo jedno, do čeho roste.
    To jest vše, a mé poděkování patří zároveň všem, kteří se snaží tomu, co jsem jmenovala, zabránit.
    Mír nám všem *4*
  • BoB

    BoB jE nEj..!A NeJvIcZ sE pŘi JeHo SoNgAcH hUlÍ... *3* *14* BaD BoyS... *1* NeJ!!!!!BoBíK fOrEvEr!!!!!!!!!
  • 0192sarka

    Re: Dětska?!

    plus mínus 11 *4*
  • Bob

    Bob je prostě legenda :)....díky němu sem začala reggae poslouchat a sem za to hrozně ráda...teď už si nedovedu představit den, aniž bych si ho alespoň jedno nepustila...byl skvělej a je ho strašná škoda *9*
  • nic

    i když zemřel tak si ho lidé pořád pamatují a etě dlouho budou..takové lidi obdivuji kteří zemřou a sou etě slavnějšími a uctivanějšími
  • kalasnikow

    Re: R.N.M.

    uplne souhlasim :-D
    *5* *5* *5* *5*
  • kalasnikow

    UŽ MĚ TO SERE

    Hej, nejvic me sere ze k pisni Dont Worry be happy se uvadi autor BOB MARLEY ale je to uplna BLBOST!!! *10* *10* *10* *10* *10* ae jinak best zpevak
  • miisiickaa

    Re: Dětska?!

    Zjišťovala jsem to fakt dlouho a s mou průměrnou angličtinou ještě dýl=D, nicméně, zjistila jsem, že těch dětí nebylo 11, nýbrž 13 a to: Sharon, Cedella, David, Stephen, Damian, Ziggy, Robert, Rohan, Karen, Julian Ricard, Ky-Mani, Damian ''Junior Gong'' a Makeda. Tři z nich (Cedella, David a Stephen) jsou s Ritou, tři z nich, teda pokud jsem to správně pochopila, ale asi jo, jelikož na něj nejsou moc podobné, jsou adoptované (Sharon, Damian a Ziggy) a zbytek dětí měl s milenkama=). Zanechal po sobě mnoho dobra, a to ne jen tím, že měl 13 dětí a nebo že byl prorokem krásné víry, ale i tím, že po sobě zanechal svou hudbu, které můžeme, když budeme chtít, porozumět lépe, než výčtu jeho dětí. Byl to bezesporu jeden z mála lidí ze 3. světa, kteří se dokázali proslavit a už jen za to mu patří náš obdiv.
  • Re: Re: Bob Marley

    Ja vim co,BABYLON.Komerce posrana a hnusný strasne hnusný lidi,ktery jedou na sebe.To musi skoncit.O to on bojoval,neboli strilel kytarou.Jah live *3*
  • vittan

    Re: Bob Marley

    Tak to asi nejsi jedinek koho to šve, sám si řikám jakej vůl tohle mohl tak pomršit *1*
  • vittan

    R.N.M.

    Jeho hudba je tolik naplňující, jeho písně jsou dokonalé, stačí se zaposlouchat, zavřít oči a poslouchat slova. Robert Nesta MARLEY za svůj život udělal hodně dobra a spíš tím víc si zaslouží náš obdiv než tím že kouřil marihuanu! *4*
  • christiin

    Forever

    Bob Je Ten Nej Týpek...Škoda že Umřel Na Tak Posranou Nemoc... Forever Bob Marley *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit