Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Billie

    Green Day sóu néééj!! I LOVE GREEN DAY!
  • kazdy chce byt ako on,potom robia zo sebou somariny a nakoniec aj debilov..nejdem tu pisat ako ho milujem aky je sexy a pod.aa...ja ho neobdivujem pre pekne oci vlasy ci usmev aj ked ich ma..obdivujem jeho srdce a charakter,nikdy som nestretla cloveka co by mi bol tak podobny,a tym mi je taky blízky...sexy a neviem co bude o rok pre niektorych z vas zase niekto iny,obdiv neni o tom,je o tom co v tom cloveku najdes
  • 1greenuskaa1

    BJA

    Billie nekde rikal ze ho bisexualita vzdycky zajimala ale ted je zenatej!! *16* *16* *4* stejne je hezkej
    • Terinka

      Billie je sexi muž. Milujem ho z celej duše. Má pekné zelené oči. Dalá som mu prezivku Esmeraldik. *14* *14* *14* *14*
      • jack.rh

        Re: Terinka

        to je Billi je fakt pěkňoučkej...a ta přezdívka je přesná.. *3* .je to naše zlatíčko..
    • Re: BJA

      já jako vím že je ženatej ale kdybis viděla tu novou fotku z roku 2009 tak tomu uvěříš *16* *16* .jo a ještě něco nechci se tady hádat ale stou bisexualitou je to pravda,někteří vůbec neví co to je je to:že je nakluky i na holky to není nic špatného tak sorry. *4* *3*
    • No aco

      Jo to včasopise filter.A říkali že to chce říct manželce,no aby to náhodou nepos**l.Nikterý tady řeší furt že je tohle a tamhleto,třeba já jsem taky bisexualka ale přece se nebudu zato někde schovávat neee? *3* *4* *14* *10*13* *13* *5* *3* *9* *1*
  • je upe nejlepsi

    me se strasne libi jen mi pride ze je emo ae ja se mu nedivim jemu asi jina barva neslusi *1* a neci si stezovat ae chudak ma divny zuby necekam ze je kazda hvezda bude upe supracky upraveny a bude je mit nejhezci na svete ae on chudak ae je strasne heskej a ja ho zeru a jak umi hesky spivat no upa pecka jaka se vam nejvic libi ot nich pisnicka???
    • Re: je upe nejlepsi

      Neni EMO,je PUNK *3*
    • Re: je upe nejlepsi

      Nemá dvný zuby má je jako každý člověk stejný akorát ten ve předu má uštíplej koukněte se nasebe.nechápu vás *7* *13*
      • helenkaaa

        Re: Re: je upe nejlepsi

        neřešte kristova noho, esli má uštíplej zub, nikdo neni dokonalej , ale u mě billie je dokonalej... *14*
        • chucky_no.1

          Re: Re: Re: je upe nejlepsi

          Přesně, nikdo neni dokonalej ale Billie jo xD *1*
    • lili.barbie

      Re: je upe nejlepsi

      no mě osobně se uplně nejvíc líbí Boulevard Of Broken Dreams a s těma zubama máš pravdu má je nějaký divný
  • green day je nej

    Ale když jsem se tak zamyslela řekla bych že mu ty zuby takhle sluší tak co proti tomu máte. *3*
  • Není EMO

    Billie není EMO!Víš co toje že si i podřezává žíly a to on nedělá.Náhodou mu sluší i červená barva nebo modrá. *16*
    • luccci

      Re: Není EMO

      Přesně....není Emo
      Já emo nesná je to ta nej kravina světa *16* *16* *16* *16*
    • pawlush

      Re: Není EMO

      EMO není o tom že se někdo řeže =. ale máš pravdu v tom že Billie není EMO *1*
  • Narozeniny!

    Ták dneska je mu už 38! Vše nejlepší, Billie!! *14* *14*
  • b-day

    happy birthday Billie ale ty jo vůbec bych mu netipovala tolik... vypadá nanjevýš tak na 30. :) upe luxusní zpěvák... *14*
  • chucky_no.1

    Happy B-day:))

    Všecko nejlepší BJi, ale hlavně hodně zdraví, protože takovou tělesnou zátěž jako ty mít já, tak už sem asi pod kytičkama:DD
  • ondra742
    Všechno nejlepší k narozeninám jsi výbornej zpěvák a kytarista moc ti fandim a těším se na další album Green day *1* *4*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší