Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to akoze mi chcete povedat ze ma 40 rokov?? ved s kade by ich nabral..ma najviac 23 aj to je vela
    • Smileyy
      Jo,mě taky Billie nepřipadá na 40 ale je to tak.. :D
  • Katko ,jestli ti přijde hnusnej tak to jsi se určitě nikdy neviděla v zrcadle,protože to co jsi napsala může napsat jen člověk bez vkusu a takový lidi většinou jsou dost hnusný.respektuji tvuj názou ale shnij za živa
  • ÁÁÁÁÁ!!!!Billie je prostě úžasnej!! *14* *14* *14* *14*
  • Billy a film ?

    mno proste billy jednoznačne nejvetsí týýpař na svete ale byla tady řeč vo filmech, v jakej např. hrál hl. roli ?
    • Re: Billy a film ?

      tak to sry ale koukam ze se tady na tom foru nedokazou lidi ani normalne domluvit, jediny co sem tady z toho postrech je to ze Billy hral v necem jako "Haunted", ale nigde sem nic takovyho nenasel, tagze jako fakt neim
      • Re: Re: Billy a film ?

        Jo hrál ve filmu "Haunted" hrál v něm ducha ... dyčtak se tady koukněte na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=rs4U fbYjosQ
        PS: neřikejte Billiemu Billy (připadá mi to jako Bill z TH *8* *9* )
        • Re: Re: Re: Billy a film ?

          Jn neřikejte mi billy nesnáší to je to billie
        • Billy ne

          Jo a kdybi tak Billie nesnáší když mu někdo píše Billy na konci s tvrdým Y!!!!!!!!!!!!
          • Re: Billy ne

            jak to můžeš vědět?
        • Re: Re: Re: Billy a film ?

          dyštak jsem ho přidala do Videoklipů ...
  • Smileyy
    Já mám asi strašnej vkus na chlapy ale mně se Billie prostě líbí :D I LOVE GREEN DAY!!!
    • to znie ako je hrozny ale mne sa paci
      ...ti jebe
  • mikky

    jko je to trhlý....

    Ale já ho fagt miluju !! *14* Je upe skvělej a klááásnej !! *14* iujůůůů hooooo *3* *14* *14* *14*
  • 1greenuskaa1

    BJA

    Čauky! Billieho mooooooc moooc miluju je upa klásnej je neeeeej ne swete!!! I love Billie joe armstrong!!!!ilove Green Day!!! *14* *5* *3*
  • ani

    jsou upe supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
    • bisexual

      jo a víte že Billie bisexuál to eště ne žejo dokonce to i říkal kdyby si to někdo přeložil..........No a co je dokonalej. *4* *4* *3* *1* *3*
  • skarfejs

    billie e mju milacek........................ *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • bilie nej

    Bilie je nejlepší a je to největší BOREC na planetě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit