Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Greenďasci

    já je zboznuji moc pro me znamenaj a jsou nej best skupina na celickyym svete *14* *14* *3*
  • je skvělej

    je náááááááááááááááádhernej a skupina Green Day je nejlepší na světě!!!! miluju je!!! a hlavně Billieho Joa *14* *14*
  • BJ-the best singer of world *16* *14* *5*
  • Super skupina a blog

    A pokud mate radi Green day tak jako ja tak se podivejte na ww.endishit.blog.cz je to good blog o Green day *1* *1* *1* *1* *1*
  • Super skupina

    reen Day jsou nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej skupina co jsem kdy slysela a videla jsou fakt super a Billie Taky ale to i Mike A Tre´Cool Jsou vsichny super a maj super pisnicky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!A miluju je!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *14* *14*
  • BJ A FILMY

    JÁ TEDA WIM JEN ŽE SI ZAHRÁL V HAUNTED DUCHA, JINAK NIC VÍC, JO A POKUD MÁTE RÁDI GREENY, URČO SE MRKNĚTE SEM-HTTP://LASOUNEK.ER.CZ *14*
  • hounted nebyl film.....a toho ducha nehraje, ale jen dabuje, protože je to animák....já teda neřikam že nikde nehrál, ale nějak se mi to nezdá *5* a když řikal že se bude možná točit film o Green Day a voni se ho ptali jestli tam budou hrát a Billie jim řek že ne, protože voni nejsou žádný herci tak nevim *7* !?jo dyštak jukněte na www.bja.blog.cz sou tam greeni *14*
  • Vždyť Billie hraje. To jste jako nevěděli?! No jasně vy ho znáte pouze z Green Day a to je vše.
  • Pro fanoušky

    Jestli si říkáte fanoušci Billieho tak by ste měli vědět, že hrál v nějakým filmu! Myslím, že se jmenoval nějak Hounted House ale nevím přesně fakt ne, ale vím, že tam hrál ducha. *5* ale i přes to pro mě teda neni herec! ale skvělej človíček a zpěvák! *14*
  • herec??? *7*
  • Cože??

    Vodkdy je billie joe herec??to by me fakt zajmalo....
  • no to se povedlo s tim hercem aspon jsem se pobavila.
  • kterej borec to psal???jestli je billie joe herec tak já sem papež a protože sem ženskýho pohlaví,tak papež nejsem ani kdybych chtěla.jinak billie je největší kanec na světě!!!
  • herec????
  • magoři

    jakej blbec tohle tvořil? :D dobrej vtip, jsem se dost dobře zasmála :D
  • tohle...

    ...je hodn nudný forum. a ty ty kecy! přidávám se k udivu, herec?
  • herec?

    No to mě podrž, oni ho tu označej jako "herce"...
  • billie joe amstrong

    JE PROSTĚ DOKONALÝ!:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit