Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: herec?

    A já jsem nevěděla že je takhle starší ale toje jedno protože mám ráda jeho písničky. *14*
  • Re: herec?

    Co je to tu za lidi kteří říkaj že Billie joe Armstrong je gay a žeje herec jste na hlavu to asi těžko.Akteří říkají že není herec tak mají pravdu. *3* *5* *13*
  • Re: Re: Re: Billie Joe Armstrong je gay

    Joooo já souhlasím s Janýskem a s Hell.Ato jeblbost kdo říká že je gay fakt hloupí nápad. *3* *8*
  • Re: Billie Joe Armstrong je gay

    Billie Joe Armstrong není gay jenom to tak dělá a schválně,jenom to tak říká a když to řekl tak potom říkal že vůbec není jinak je hezký. *3* *14*
  • ...

    Nebuď tak vodvařená z toho že je gay, není...jen před každym koncikem políbí gaye, ale řekl že sám Billie gay není...a i kdyby byl tak co...má krásnou manželku
  • Re: Re: Re: Billy a film ?

    dyštak jsem ho přidala do Videoklipů ...
  • Re: Re: Billy a film ?

    Jo hrál ve filmu "Haunted" hrál v něm ducha ... dyčtak se tady koukněte na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=rs4U fbYjosQ
    PS: neřikejte Billiemu Billy (připadá mi to jako Bill z TH *8* *9* )
  • Re: Billy a film ?

    tak to sry ale koukam ze se tady na tom foru nedokazou lidi ani normalne domluvit, jediny co sem tady z toho postrech je to ze Billy hral v necem jako "Haunted", ale nigde sem nic takovyho nenasel, tagze jako fakt neim
  • Re: Re: Billie Joe Armstrong je gay

    Souhlasim s uživatelem Janýsek ve všem co rekl, je to fakt blbost. Billy Joe rozhodne gay neni !
  • Billy a film ?

    mno proste billy jednoznačne nejvetsí týýpař na svete ale byla tady řeč vo filmech, v jakej např. hrál hl. roli ?
  • Re: Billie Joe Armstrong je gay

    Tak to je fakt nechutná blbost...proč asi tak miluje manželku a má 2 syny?....
  • Re: Billie Joe Armstrong je gay

    *1* *1* *1* *15* *15* *15* tk to bych teda chtěla vedět v jakym rozhovoru to říkal....... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Billie Joe Armstrong je gay

    Billie Joe Armstrong je gay.. uvedl to na nějakém rozhovoru a přiznal se k homosexualitě.. ale co stejně je dobrej *14*
  • herec? :)

    herec? :) ..tosh to nevim...ale propujcil hlas a postavu v animáku Live Frankey! Die Frankey! :) ...z tama je jeho song Mechanical man
  • borec

    Billie je nejvetsi borec na svete *3* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    I *14* Love green day super košile s červenou kravatou *10* *5* *5*
  • billie herec

    Billie opravdu je herec. i když ty filmy nejsoou moc známý a moc jich neni.
  • Re: billiejoeka

    billie v haunted opravdu hrál. viděla jsem tu scénu na netu.a neni to kreslený!
  • jajja

    GD jsou uuuplne bozi...a billi je taky super *3*
  • Re: Billie

    No nekecej *5*
  • Billie

    *16* Billie je super *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit