Přejít na výpis diskuzí

Billie Joe Armstrong

OSOBNOST 31.12.2006 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ♥ je nejjj! :) *14* další krásnej, skvělej zpěvák :)
  • Lidi, nevíte kde se dá sehnat oblečení, co na sobě BJA nosí? nemyslím co měl na sobě.. ='D
  • Zdar Billie Joe Armstrong je nej 5x nej zpěvák na světě!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • huh :D nechci nic říkat lidi ae tim že tu píšete "I love you".. nepřipadáte si trapně děcka? ;))) jko jasně tky ho mám ráda ale toto je psycho :DDD tohle si pište u Biebra :DDDD
  • Re: Re: NEEj

    Jé promiň ale já moc netuším co tam mám hledat....:( a co jde, napiš mi to sem :)
  • kajuska4

    kur*a!

    Me uz to nebavi napisu tohle a pak mazu odtud je to forum na h*vno!!!!!
    porad tady kecaji jenom nejake zasr*ne! kravy vyfocene s hoperskou capkou ktere pisou Miluju Billiho!!!! vole! ja ho mam taky rada ...ale urcite ne jenom ho mam rada green day ne jenom jednu cast(Billiho) takze asi takhle ti kteri tady pisou i love Billie Joe Armstrong a dovoli si tady dat jetse k tomu chbu jak vrata (BIlly ) ....tak z toho nemuzu je to naznak lidske nedospelosti takze si tady slintejte nad bILLIM JA JDU POSLOUCHAT green day!!!!
  • Re:

    Me uz to nebavi napisu tohle a pak mazu odtud je to forum na h*vno!!!!!
    porad tady kecaji jenom nejake zasr*ne! kravy vyfocene s hoperskou capkou ktere pisou Miluju Billiho!!!! vole! ja ho mam taky rada ...ale urcite ne jenom ho mam rada green day ne jenom jednu cast(Billiho) takze asi takhle ti kteri tady pisou i love Billie Joe Armstrong a dovoli si tady dat jetse k tomu chbu jak vrata (BIlly ) ....tak z toho nemuzu je to naznak lidske nedospelosti takze si tady slintejte nad bILLIM JA JDU POSLOUCHAT green day!!!!
  • Re: Re: No film

    presne! taky by me to zajimalo kde se da sehnat :(
  • Re: NEEj

    Hej ja si uz nejsem nicim jista! ....ano souhlasim s tebou na bisexualech neni nic spatneho ! jasne! ale ....ted jsem na jednom blogu (myslim si ze ho budes urcite znat)obevila jeden zajimavy komentar....
    odkaz zde:http://magnum-chtic.sblog.cz/20 11/05/20/4296

    koukni se na posledni dva komentare :(
  • ff

    UDĚLEJTE SI TEST SVÉHO IQ!
    http://cz.iq-test.eu/#645186
  • d3ony

    Happy B-Day

    Happy B-Day!! *5* *5* *4*
  • lucckaa15

    Re: NEEj

    BILLIE* TAM MÁ BEJT SORRY LIDI
  • lucckaa15

    NEEj

    Táákže lidi :) já musím souhlasit s většinou,Billie Joe nejní gay, je to bisexuál a na tom nejní nic špatného!!Joa nefanoušci i fanoušci-naučte se psát jeho jméno není to Billy ani Billi ani Billye ale Billie! Dále:
    Happy B-day Billie!!
    Vážně všechno nejlepší!Mooc tě miluju a jsem tvůj největší fanoušek!Vážně,BJ je dokonalej a každej kdo tvrdí opak holt nemá smysl pro hudbu a nejní normální :D *13* LOVE YOU BOLLIE!
    PS: jsem ráda že má tolik fanoušků!taky aby ne žeo :))
  • pawlinkalice

    Happy B-day!

    Všechno nejlepšíí..:-** <3
  • yuckfourself

    Corny

    Všechno Nej Billie Joee *1* hlavně nám nezestárni *14*
  • black.rockerka

    NAroZky

    Happy brithday Billie i love you *14* *14* *14* *14* *5*
  • narozky

    Hodně moc štěstí k narozeninám a všechno nej!!!*14* MILUJI TĚ mocnky moc!!! <3 *14*
  • veronika-nika

    všechno nééj

    HAPPY BIRTHDAY BILLIE :) *3* *1* *4* *14*
  • i-lowe-music

    ..

    Všechno nejlepší Billiemu!
  • janikoz

    Všechno nej

    Přeju všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky a pohody *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit