Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bella je fakt super.Má úžasný štýl,je pekná a nadaná. A navyše nato,že má 16 rokov(skoro 17) má za sebou fakt slušnú karieru. *4* *14*
    • je prostě úžasná *14*
  • Bože moj vy sa tu iba hadate ja mam moc rada bellu *1* *2* *15* *3* *14* *14* *4*
  • You're the best, best, best, best actress, singer, dancer and model i know.I'd like to meet with the personally and i would like your phone number, but you give me about it. You're certainaly many, many fans and so i got in hurry around here do you write a comment on that, but i want you to know that i was a fan of yours and that you love. If you had time to give me a phone number to write an e-mail. My e-mail: nekolsi@centrum.cz and sometimes when you have a concert in Prague so i write an e-mail. (If you have time)
    • Promiňte, že jsem napsala, že jsem Zendy :o)
      Ale nejsem moje ségra má totiž ráda Zendayu Colmen tak mi to tam omylem napsala, ale jsem Bella Thorne *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • bella nejsi pěkně kecáš
  • Ona je fakt dobrá...je jen o rok starší než já *2* jen vypadá,že je trochu anorektička *9* ale asj neee *1*
  • Mne sa moc nepaci ale spieva pekne
  • goldenka
    vše nej ;) ji je teprv 14?? ona vypada tak na17 *8*
  • I Love Zendaya And Bella Thorne *14*
  • ty bonux *16* na nej su najkrajsie vlasi a zendaya nevie nic iba dojit kravy *1* *1* *1*
  • chce se mi zvracet
  • Bella je skvělá a moc hezká *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší