Přejít na výpis diskuzí

Bella Thorne

OSOBNOST 7.4.2009 
650 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BELLA

    bella je vážně super když sem jednou byla v kalifornii tak sem se s ní bavila a je to faktsuper holka
  • Bella Thorne je nejlepší *14*
  • ZenBella
    namyšlená není!!!je to nej celebrita!!!!Bella je náhodou od ostatních nenamyšlená,hodná.....prostě NEJLEPŠÍ!!!! *14* *14* *14* *14*
    • no určite vieš kto je najlepšia na svete a môza to byť aj spevačka aj herecka jeto Kristen Stewatt *10* *16*
      • Když chceš Bello napsat Kristen stewartt tak se nauč napsat jeji přijmení
    • odkud viš že není! ved ji neznáš!
      • A ty snad jo.alex
    • suhlasim *4* *14* *3* *1*
  • Nessie + Jake

    Podle mě se na ní fajn hodí *3* Vypadá dobře a KONEČNĚ jí není 20 jako ostatním a můžeme se s ní v pohodě soucítit! Chápu, někteří mají své názory a já jim je neberu. Každý si holt Nessie představuje jinak... *7* Jen je fajn, že už s Taylorem jednou hrála =DDD *14* *14* *14* *15*
  • obě dvě jsou stejně pěkné,dobře tančí a skvěle zpívají *5*
  • Ahoj Franto. Můžu se Tě zeptat, proč sem lezeš, když ji nemáš rád? A když už, tak se vyjadřuj slušně. Čtou to i malé děti - mohlo Tě to napadnout. Ona pro malé děti hraje.
    • Jak vidím, jsou tady i normální lidi, kteří když už chtějí něco napsat, nemusí se brát slovník, aby se slova dala rozluštit, a používají všechny tlačítka na klávesnici. A když už teda chtějí urážet, jde to přečíst! Plně s vámi souhlasím! *4*
  • bellathor1996
    teď jsem trochu zmatená.
    Vždyť bella chodí s tristanem klierem a tam je že chodí s leem howardem
    to je divný....
    • no vidis ja ti to rikal
      *11*
    • to mne taky rozhodilo ale jsem rad ze ma bella kluka který hraje v serialu nakopni to at jim to vidrzi co nejdele *10* *16* *14*
    • Nechci se do toho nějak plíst, ale víš Tristan není slavnej-prostě žádná osobnost proto tam není napsanej(kdyby něco tak už by tam byl)
  • Skvelá herečka , ale ešte lepšia tanečníčka...So Zendayou tvoria vážne skvelú tanečnú dvojicu...Shake it up je úplná hviezda.. *1* *15* *4* *3*
  • Bella nieje vôbec namyslená je veľmi pekná a má veľmi pekný hlas.
  • bella thorne je nejlepší a mám ji hodně moc ráda *14* a nechápu toho kdo ji nemá rád prominte ale já moc nemám ráda zendayu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit