Přejít na výpis diskuzí

Bára Nesvadbová

OSOBNOST 4.4.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Báro, chtěla jsem jen eliminovat negativní dopad z hanlivých komentářů omezených diváků a ráda vidím, že nejsem sama - takže HLAVU VZHŮRU, zůstaňte svá a z hlouposti a omezenosti jiných si nic nedělejte. Bohužel i takoví jsou mezi námi... Hezký den, nejen Vám :)
  • Pí.Báro ,každý jsme nějaký a nejde někoho odsuzovat ,že svou výhru nedaroval. Vy jste se pro něco rozhodla ,ale ostatní nejsou povinni váš nápad dodržovat i když se jednalo o pomoc postiženému...Ať si p.Vyskočil svou výhru náležitě užije a já osobně bych dala povinnost těm ve Sněmovně ,aby jim z platu šla určitá dávka na Charitu ! Chrapoutí si v milionech a lidi ze svých nuzných výdělků vybírají na postižené děti ,jelikož stát se o ně nedokáže postarat ,JEN JIM UMÍ BRÁT !!! Přeji vám i Bibče prima zbytek léta .
  • Milá Báro
    Rád se dívám na pořad VIP Prostřeno. Zatím jsem se nesetkal s
    výhercem, který by popřemýšlel a dar, který vyhrál, věnoval na jiné
    ůčely, např. pro nemocné děti. Vážím si vás i váš názor a přeji vám i
    dceři hodně zdraví i skvělou mysl ve vaší práci.
  • Milá Báro, byla jsem velmi překvapena, že jste do takové divné zábavy vůbec šla, ale pokud to mělo být z charitativních důvodů-chápu.
    Bylo to však otřesné od samého začátku, tím já nemyslím vás a vaši dceru.
    Věřím, že pokud by se povedla úplně jiná sestava u stolu, mohla to být pro vás obě pěkná zábava.
    Nejspíš to bude ponaučení, že není třeba učinkovat i s dcerou v prapodivných soutěžích.
    Mějte se hezky, a raději pošte *5*
    AL*
  • Musím se přidat k většinovému názoru, že ja Vy, tak Vaše dcera jste patřily k nejsymtatičtějším soutěžícím. Je jasné, že jste hned na začátku úmyslně zdůraznila, pro koho bude případná výhra. I proto jsem přímo čekala, že se pan Vyskočil zachová jinak.
    A ty ostatní reakce? Každého z nás se samozřejmě velmi dotke cokoliv, co se týká našich dětí. Ale na druhou stranu jste natolik inteligentní, že asi sama chápete, že Vás ti chudáci přece nemůžou urazit. Naopak jste samostatná silná a úspěšná ženská, která stojí na vlastních nohách a postará se na jedničku o vše včetně dcery. No a to se holt vždycky nenosí, takže na závistivce se vykalšete a hodně štěstí ...
  • Paní Báro,v pořadu VIP prostřeno jsem vám moc fandila. Vaše dcera je úžasná. Moc se mi líbila myšlenka, že dáte výhru nemocnému Davídkovi a tajně jsem doufala, že pan Vyskočil udělá totéž. Bohužel.
    Z bulváru si nic nedělejte a zůstaňte svá. Moc Vám fandím!
  • Paní Báro,jak už bylo níže řečeno : nic si ze zlých reakcí nedělejte, hlavu vzhůru. Byly jste obě s Bibčou přirozené a upřímné. Nikomu není nic po tom, co jíte a pokud lidi nepochopili vaše poznámky, jejich věc. Přece : o kom se nemluví jako by nežil :) Mějte se moc hezky, ať Vám jde psaní od ruky a přeji Vám krásné léto a hodně štěstí !!
  • Dobrý den Báro,

    Naprosto s Vámi souhlasím. Pořad VIP prostřeno dobrý, ale zájezdy pro mediálně známé a zbohatlíkům ... Tak s tím nesouhlasím. Proč ty hamyžlivci nevěnují dětem nebo jinou formou třeba dětským domovů. No byla by to asi diskuze na dlouho. Vůbec souhlasím s Váma s masem si hlavu nelámejte. Hlavně, že jste šťastná a fit.

    Přeju hodně úspěchů.

    Michaela
  • Dobrý den Báro, vůbec si z toho nic nedělejte. Lidi Vám jen závidí úspěch a to, že se Vám daří, ale už bohužel nevidí vše ostatní okolo, tu práci atd.. Myslím, že jste byla se svou dcerou v pořadu skvělá. Přeji vám, ať se daří.
  • Paní Báro, jak už bylo napsáno přede mnou, byla jste tam za sebe a chovala jste se naprosto úžasně. Vaše připomínky byly věcné a ne jen nějaké žvásty bez hlavy a paty. I Vaše dcera se mi moc líbyla, je to moc chytrá slušně vychovaná a hezká mladá slečna. Můžete na ní být pyšná, protože v 10 letech se chovala úžasně a i její vyjadřování při rozhovorech s dospělými bylo úžasné. Před kamerami by to těžko někdo z kritizujících zvládl lépe, spíše nezvládl. Moc jsem Vám fandila už jen proto jak jste se rozhodla naložit z výhrou. Také jsem tajně doufala, že pan Vyskočil dá zájezd třeba Davídkovi nebo i někomu jinému kdo je potřebný. Člověk se v lidech mýlí. Zrovna tak jsem se mýlila já ve Vás. Po pravdě jsem Vás dříve nemusela, ale Vaše učinkování v Prostřeno změnilo můj názor o 180 stupňů. Z reakcí mých známých a i na různých diskuzích z Vás i z Vaší dcery byli všichni nadšeni, takže hlavu vzhůru, přece nedáte na bulvár, oni se něčím živit musí, že to není pravda, to si musí oni srovnat se svým svědomím, když takto ubližují lidem. Hodně štěstí Vám, Vaší dceři i celé Vaší rodině.
  • Dobrý den , Báro,jste skvělá a to ti závistivci nemůžou vydydýchat!!!!!!!
  • dobrý den, četla jsem Váš rozhovor ohledně VIP prostřeno, jestli můžu, chci Vám pouze říct - VŮBEC S S TÍM NELÁMEJTE HLAVU -, lidé budou kritizovat pořád a hlavně ty, co se liší od většiny. Obdivuji Vás, že jste do toho šla a zůstala svou. Přeji všem hezký den Jana *4*
  • Dobrý den, jen jsem četla rozhovor o prostřeno vip, vůbec to neřešte, lidi jsou takový jaký jsou, nemá cenu se tím trápit a taky k tomu, že jste to mohla vědět dopředu - taky jsem věčně věřící, že lidé nejsou zlý;-)
  • Paní Barbaro, v prostřeno jste byla za sebe, Naopak jsem na Vás změnila názor, Na nic si nehrajete, bylo to příjemné. Dcera je normální desetiletá slečna, je vidět, že s ní komunikujete, má výbornou slovní zásobu, postřeh a reakce.Bude jistě úspěšná jako máma.
    Ostatní účastníci hráli trošku roli , herci ...........

    Držím palce do dalšího Vašeho činění a bytí.
  • nika1991
    mm rada
  • nika1991
    Baru Nasvatbovu mammmmmm mocccccccccc jeji Dceru BiBijanu take je svela slecna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Krasa

    Barboro, fandim ti v tvem zivote.Jses kreativini a krasna zena.NEVER LET THE SHADOW COME ACCROSS YOUR FACE EASILY.BE STRONG AND EVERYTHING WILL COME TO YOU EASIER.GET FLOW YOUR ENERGY AND DO NOT HESITATE TO BE MORE OPEN TO YOUR FEELINGS NAD IDEAS AS YOU NEED THEM FOR YOUR WRITING.LOTS OF LOVE AND SUNSHINE IN YOUR LIFE AS YOU DESERVED.
  • Dnešní Uvolněte se prosím

    Ahoj Barborko, chtěl jsem ti jenom říct, že Kraus je idiot. Myslím, že urazil nejen Tebe, ale i Pana Dienstbiera, človeka co pro společnot udělal mnohé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit