Přejít na výpis diskuzí

Ashton Kutcher

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dra

    :-)

    Páni Ashton nahradí Sheena v dva a půl chlapa.....tak to se nemůžu dočka, už aby se začalo natáčet :-)
  • Máš tsrašně sexy tělo a jsi moc dobrý herec...film VRAHOUNI se mi líbil asi nejvíc!!!Ale líbánky byli taky super!!!! *3* *14*
  • nechapu-,-
    tak kdyz se vam nekdo nelibi tak ho porad nemusite komandovat-,- vzdyt si myslite co chcete, ale myslim ze to tady nikoho nejak moc nezajima! *3*
  • Ashtone jsi moc sexy,hezký,roztomilý a báječný herec.Jen abys věděl mám tě moc ráda,kéž by si nás českou republiku někdy navštívil a setkal se s náma.Kdyby tady bydleli takový herci jako ty tak bych se zbláznila.Kde bydlíš???Můžeš mi odpovědět a poslat město,ulici,číslo domu a já ti pošlu osobně dopis.Děkuji Daniela *14* *14* *14* *3* *3* *3*
    • moje slova chtěla bych se sním někdy setkat *14* *14* *14* *15* *7*
  • ashtonek je koreeeeeen

    ahoj vsem fanynkam ashtona Kutchera...nesnasim demi moor me by bylo trapny mit za milence o nekolik let mladsiho chlapa ale na druhou stranu ji to pekne zavidim ja mit takovyho kluka a tak se s nim vsude chlubim a jsem ten nejstastnejsi clovek na svete...ashton je muj idol uz pekne dlouho se mi libi, hlavne v libankach kdyz hral v hele vole kde mam karu.je uplne k sezrani i kdyz je od nas toooolik daleko ale od ceho jsou prece fotecky..)
  • Já ho mám ráda, protože je skvělý herec, i když všichni tvrdí, že ne. To říkaj jen proto, že byl v manželství se starší Demi Moore. No ale ti, co to tvrdí by si měli filmy osudový dotek, samec a vzájemná objetí. Umí hrát i charakterní role ne jen komediální. Jo a taky to je úžasný otec.
  • Hodnocení Rasmus:Di se vycpat Ashton je opravdu kořen má fakt šťávu takový kluky miluju. Demi máš štěstí. (Taky mě naštvalo že tu nejsou jeho fotografie.)
  • Happy birthday Ashtone

    Ahoj jeho manzelka je Demi Moore,myslim uz druhej rok.... *3*
  • sweethippo

    MILUJU

    vrrrrr.... jak muze byt negdo vic sexy nez on? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • maryka13

    Narozky

    vše nej *3* *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit